Kolejne sukcesy naszych studentów!

Kolejne sukcesy naszych studentów! Są już wyniki Międzynarodowego Konkursu Plakatowego EtnoKraków/Crossroads. Gratulujemy!

2 studentki Grafiki WIT: Karolina Werczyńska oraz Magdalena Kosewska otrzymały Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie plakatowym pt. EtnoKraków/Crossroads. Projekty powstały na pierwszym roku studiów na zajęciach z Projektowania Graficznego, które prowadzi dr Anna Kłos.

Kinga Pawelec (również studentka Grafiki WIT) zakwalifikowała się do wystawy głównej. Na konkurs zgłoszono ponad 200 plakatów z 32 krajów.

Wszystkie projekty zakwalifikowanych do wystawy głównej

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.