Kolejne sukcesy naszych studentów!

Kolejne sukcesy naszych studentów! Są już wyniki Międzynarodowego Konkursu Plakatowego EtnoKraków/Crossroads. Gratulujemy!

2 studentki Grafiki WIT: Karolina Werczyńska oraz Magdalena Kosewska otrzymały Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie plakatowym pt. EtnoKraków/Crossroads. Projekty powstały na pierwszym roku studiów na zajęciach z Projektowania Graficznego, które prowadzi dr Anna Kłos.

Kinga Pawelec (również studentka Grafiki WIT) zakwalifikowała się do wystawy głównej. Na konkurs zgłoszono ponad 200 plakatów z 32 krajów.

Wszystkie projekty zakwalifikowanych do wystawy głównej

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.