Kolejne sukcesy naszych studentów!

19/08/2020

Kolejne sukcesy naszych studentów! Są już wyniki Międzynarodowego Konkursu Plakatowego EtnoKraków/Crossroads. Gratulujemy!

2 studentki Grafiki WIT: Karolina Werczyńska oraz Magdalena Kosewska otrzymały Wyróżnienie Honorowe w prestiżowym międzynarodowym konkursie plakatowym pt. EtnoKraków/Crossroads. Projekty powstały na pierwszym roku studiów na zajęciach z Projektowania Graficznego, które prowadzi dr Anna Kłos.

Kinga Pawelec (również studentka Grafiki WIT) zakwalifikowała się do wystawy głównej. Na konkurs zgłoszono ponad 200 plakatów z 32 krajów.

Wszystkie projekty zakwalifikowanych do wystawy głównej

Kolejne sukcesy naszych studentów!