Uczymy się i pracujemy bezpiecznie bez wychodzenia z domu!

#UczSięZdalnie - od 12 marca działamy wyłącznie online, gdzie widzimy się wszyscy: studenci, wykładowcy, pracownicy i władze WIT.
  • W ciągu ostatnich kilku dni pracownicy działu IT WIT wykonali ogromną pracę, żeby jak najszybciej dostarczyć narzędzi pozwalających uczyć na odległość i rozwijają je z tym większym zaangażowaniem, im pełniej są one przez Państwa wykorzystywane.
  • Wielkie brawa dla Panów: Bartłomieja Solarza-Niesłuchowskiego i Macieja Wysockiego. Bez Was to by nie było możliwe!
  • Uruchomienie systemu do poprowadzenia zajęć przez Internet w ciągu zaledwie kilku dni jest naprawdę imponujące - nie byłoby możliwe bez pracowników administracji z poszczególnych jednostek organizacyjnych, Dziekanów i Władz Uczelni - kierujemy wyrazy uznania za spięcie tych wszystkich elementów w całość i sukcesywne wdrażanie rozwiązań – zawsze wiedzieliśmy, że Uczelnia WIT to LUDZIE, którzy ją tworzą!
  • Drodzy wykładowcy, dziękujemy za tak szybkie podjęcie wyzwania - spisujecie się na medal, dokładacie wszelkich starań aby zajęcia się odbywały mimo braku możliwości prowadzenia ich w pomieszczeniach uczelni. Wasze wykłady cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i pewnie stąd sugestie, żeby zdalne zajęcia na stałe wpisały się w rytm po sytuacji kryzysowej, w przyszłości.
  • Studenci miło nam czytać Wasze maile. Cieszymy się, że chwalicie sobie naukę zdalną. Dziękujemy za wszystkie pochwały i opinie. Piszecie, że to fajne doświadczenie - Dziękujemy, że z nami jesteście tak licznie!

Dbajmy o siebie! Postarajmy się zachować spokój, działajmy racjonalnie i odpowiedzialnie.

Zdalne nauczanie - galeria:

Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu

Aktualności


Galeria WIT partnerem konkursu EtnoKraków/Rozstaje
Aktualności
27/05/2020

Galeria WIT partnerem konkursu EtnoKraków/Rozstaje

Serdecznie zapraszamy studentów i wykładowców do udziału w Międzynarodowym Konkursie na Plakat pt. EtnoKraków/Rozstaje
Kolejne sukcesy Anny Kłos i prowadzonej przez nią Galerii WIT
Aktualności
24/05/2020

Kolejne sukcesy Anny Kłos i prowadzonej przez nią Galerii WIT

Anna Kłos dostała zaproszenie do Borderless Graphic Designers Group / Canada. Serdecznie gratulujemy!
Funkcjonowanie WIT po 25 maja
Rekrutacja
24/05/2020

Funkcjonowanie WIT po 25 maja

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zasad funkcjonowania WIT po 25 maja 2020 r. w związku z zagrożeniem epidemiologicznym koronawirusem SARS-CoV-2