Uczymy się i pracujemy bezpiecznie bez wychodzenia z domu!

#UczSięZdalnie - od 12 marca działamy wyłącznie online, gdzie widzimy się wszyscy: studenci, wykładowcy, pracownicy i władze WIT.
  • W ciągu ostatnich kilku dni pracownicy działu IT WIT wykonali ogromną pracę, żeby jak najszybciej dostarczyć narzędzi pozwalających uczyć na odległość i rozwijają je z tym większym zaangażowaniem, im pełniej są one przez Państwa wykorzystywane.
  • Wielkie brawa dla Panów: Bartłomieja Solarza-Niesłuchowskiego i Macieja Wysockiego. Bez Was to by nie było możliwe!
  • Uruchomienie systemu do poprowadzenia zajęć przez Internet w ciągu zaledwie kilku dni jest naprawdę imponujące - nie byłoby możliwe bez pracowników administracji z poszczególnych jednostek organizacyjnych, Dziekanów i Władz Uczelni - kierujemy wyrazy uznania za spięcie tych wszystkich elementów w całość i sukcesywne wdrażanie rozwiązań – zawsze wiedzieliśmy, że Uczelnia WIT to LUDZIE, którzy ją tworzą!
  • Drodzy wykładowcy, dziękujemy za tak szybkie podjęcie wyzwania - spisujecie się na medal, dokładacie wszelkich starań aby zajęcia się odbywały mimo braku możliwości prowadzenia ich w pomieszczeniach uczelni. Wasze wykłady cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i pewnie stąd sugestie, żeby zdalne zajęcia na stałe wpisały się w rytm po sytuacji kryzysowej, w przyszłości.
  • Studenci miło nam czytać Wasze maile. Cieszymy się, że chwalicie sobie naukę zdalną. Dziękujemy za wszystkie pochwały i opinie. Piszecie, że to fajne doświadczenie - Dziękujemy, że z nami jesteście tak licznie!

Dbajmy o siebie! Postarajmy się zachować spokój, działajmy racjonalnie i odpowiedzialnie.

Zdalne nauczanie - galeria:

Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu Nauczanie zdalne #zostanwdomu

Aktualności


Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
Aktualności
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
Rekrutacja
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
Rekrutacja
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.