Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.

Valencia Design Education Forum 2020

5 minutowy film dr Michała Piekarskiego będzie częścią drugiego dnia eventu - w piątek 6 listopada o 10:00. Film ma tytuł „Magazine about what I love” - będzie prezentował zajęcia w WIT i prace studentów II roku (z IV semestru 2020 roku).

Harmonogram konferencji jest dostepny na www.eventbrite.com

dr Michał Piekarski – Dyrektor artystyczny w Burda Media, wykładowca WIT na kierunku Grafika – Łamanie publikacji. Laureat nagród m.in złoty medal na Międzynarodowym Konkursie na Najpiękniejszą książkę Świata czy prestiżowa nagroda w konkursie Grand Front za projekt okładki. Został Honorowym Członkiem CEIDA (China Europe International Design Culture Association).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Zmarł prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski
03/11/2020

Zmarł prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 2 listopada 2020 roku odszedł w wieku 71 lat prof. dr hab. Andrzej Fryszkowski.