Warszawskie Dni Informatyki 2020

WIT Partnerem największego wydarzenia IT dla specjalistów i studentów w Polsce – Warszawskie Dni Informatyki. Zapraszamy już w ten piątek i sobotę (11 i 12 grudnia). Co na Was czeka podczas tegorocznej, XI edycji wydarzenia?

WDI to przede wszystkim konferencja składająca się z ponad 150 prezentacji prowadzonych przez niedostępnych dla mniejszych wydarzeń znanych ekspertów. Zakres tematyczny jest szeroki – ponad 22 ścieżki tematyczne, w tym między innymi: frontend, backend, mobile, administracja infrastrukturą, bezpieczeństwo, data science, IoT, czy popularne ostatnimi czasy blockchain i kryptowaluty.

Udział w WDI to nie tylko wiedza od najlepszych, ale też największa w Polsce Giełda Pracy IT. Odnaleźć tam będzie można zarówno wszystkich największych pracodawców z branży IT oraz data science, jak i młode start-up’y.

W tym roku wydarzenie odbędzie się w pełni online – część konferencyjna dostępna będzie w bardzo wygodnej i elastycznej formule nagrań w formie VoD, nie zabranie także transmisji na żywo i okazji to kontaktu z prelegentami. Na uczestników czeka także możliwości odwiedzenia wirtualnej hali wystawienniczej oraz umówienia się na indywidualne spotkania z rekruterami, podczas których znajdą odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania oraz przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, więcej informacji oraz rejestracja dostępne są na stronie: www.WarszawskieDniInformatyki.pl

Więcej informacji:

Warszawskie Dni Informatyki 2020