Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.

Wystawa Trzeci Wymiar Grafiki

Wernisaż: 1.02.2020 godz. 17.30
Kurator wystawy: dr Krzysztof Franaszek
Galeria WIT, ul. Gizów 6, 01–249 Warszawa
Opiekun galerii: dr Anna Kłos

Sztuki wizualne, projektowanie graficzne, design to kierunek rozwoju zawodowego i artystycznego. Współczesny świat sztuki to bardzo szerokie zjawisko, gdzie mieszają się style i trendy. Możliwe jest tworzenie w dowolnej konwencji z użyciem wszystkich dostępnych środków wyrazu. Treść, forma, funkcja to podstawowe zagadnienia decydujące o istnieniu dzieła plastycznego. Poprzez badanie ich proporcji i zależności, naukę technik uzyskujemy możliwość stworzenia trwałych wartości, piękna, innowacyjności.

Na wystawę Trzeci Wymiar Grafiki składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka. Duża część prac to fragmenty prac dyplomowych i aneksów. Wystawa prezentowana w Galerii WIT łączy w jedną aranżację różne media. Są tutaj prace wykonane techniką rzeźby cyfrowej, modelowania 3D, rzeźby tradycyjnej, kolażu, asamblażu oraz video animacji. To unikatowe połączenie przestrzeni cyfrowej i analogowej pokazuje charakter pracy na specjalizacji multimedialnej kierunku grafika, gdzie rozszerzamy projektowanie o nowe przestrzenie.

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Aktualności


Weź udział w programie Erasmus+
Aktualności
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
Aktualności
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
Aktualności
04/11/2020

O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.