Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.

Wtorek, 22 września, w godzinach 17.00-19.00

I część

• Zrozumienie co to jest asertywność i jakie mamy prawa asertywne
  • Asertywność versus uległość i agresywność
  • Co daje nam asertywność
  • Skutki braku asertywności
  • Diagnoza własnej asertywności
  • Techniki asertywne

II część

• Na dwugodzinnym warsztacie pokażemy, jak można uczyć się umiejętności online. Rozwiniemy Twoje umiejętności i poznasz, jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
  • Zdalnie nie znaczy, że nudno i nieinteraktywnie. Studiowanie online może nie różnić się od studiowania w klasie. Stosujemy nowoczesne metody w trakcie nauczania zdalnego.
  • Wykorzystujemy case study, kwestionariusze, ćwiczenia grupowe i indywidualne. Studenci pracują w pokojach w małych grupach i dzielą się na forum wypracowanymi w grupach rozwiązaniami.

III część

• Dowiesz się jak wygląda program studiów i jakie mamy specjalności w ofercie kierunku Zarządzanie w WIT.

Spotkanie poprowadzi Anna Bugalska - dr ekonomii w zakresie zarządzania

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.