Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.

Wtorek, 22 września, w godzinach 17.00-19.00

I część

• Zrozumienie co to jest asertywność i jakie mamy prawa asertywne
  • Asertywność versus uległość i agresywność
  • Co daje nam asertywność
  • Skutki braku asertywności
  • Diagnoza własnej asertywności
  • Techniki asertywne

II część

• Na dwugodzinnym warsztacie pokażemy, jak można uczyć się umiejętności online. Rozwiniemy Twoje umiejętności i poznasz, jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
  • Zdalnie nie znaczy, że nudno i nieinteraktywnie. Studiowanie online może nie różnić się od studiowania w klasie. Stosujemy nowoczesne metody w trakcie nauczania zdalnego.
  • Wykorzystujemy case study, kwestionariusze, ćwiczenia grupowe i indywidualne. Studenci pracują w pokojach w małych grupach i dzielą się na forum wypracowanymi w grupach rozwiązaniami.

III część

• Dowiesz się jak wygląda program studiów i jakie mamy specjalności w ofercie kierunku Zarządzanie w WIT.

Spotkanie poprowadzi Anna Bugalska - dr ekonomii w zakresie zarządzania

Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.
Kolejne sukcesy naszych studentów!
19/08/2020

Kolejne sukcesy naszych studentów!

Kolejne sukcesy naszych studentów! Są już wyniki Międzynarodowego Konkursu Plakatowego EtnoKraków/Crossroads. Gratulujemy!