Sukces Magdaleny Cebuli - studentki kierunku Informatyka WIT

17/12/2021

Międzynarodowy sukces Magdaleny Cebuli - studentki studiów magisterskich na kierunku Informatyka WIT. Pani Magdalena w dniach 22-29 listopada 2021 r. reprezentowała naszą uczelnię w międzynarodowym programie Seeds for the Future organizowanym przez firmę Huawei.

Program ukończyła w TOP10 studentów oraz razem z drużyną zdobyli 1. miejsce w konkursie projektowym, pokonując 11 drużyn m.in. z Kamerunu czy Holandii, co zapewniło im udział w globalnych finałach, które odbędą się w styczniu 2022 r.

Gratulujemy serdecznie i trzymamy kciuki za styczniowy finał.

Międzynarodowy program Seeds for the Future organizowanym przez firmę Huawei.

Sukces Magdaleny Cebuli - studentki kierunku Informatyka WIT