Szkolenia online z doradcą zawodowym WIT

We wtorki: 9 marca i 13 kwietnia odbyły się pierwsze dwa - z czteroczęściowego cyklu - spotkania z doradcą zawodowym naszej Uczelni Panią dr Anną Bugalską. Spotkania są dedykowane dla wszystkich studentów, absolwentów, kandydatów na studia w naszej Uczelni i wszystkich zainteresowanych tematyką.

Szkolenia online z doradcą zawodowym WIT

Kolejne zaplanowane szkolenia w cyklu:

• 11 maja (zapisy wkrótce)
    Planowanie własnego rozwoju – regularny rozwój w Twoim zasięgu w oparciu o metodę 70/20/10/.
  • 8 czerwca (zapisy wkrótce)
    Borykasz się z wypaleniem zawodowym, masz objawy stresu związanego z pracą. Analiza przyczyn stresu i szczepionki na sytuacje stresowe.

Szkolenia, które już się odbyły w ramach cyklu:

• 9 marca
    Pierwsza praca po studiach, jak ją wybrać? Planowanie własnej kariery zawodowej. Bilans swoich zasobów i wybór ścieżki kariery.
  • 13 kwietnia
    Straciłeś pracę? Szukasz nowej? Kontakt z Pracodawcą: profesjonalne dokumenty aplikacyjne i przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej.