Wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2019/2020!

14/10/2021

Po raz kolejny z dumą przedstawimy najlepsze dyplomy naszej uczelni. Projekty stworzone przez młodych, bardzo zdolnych ludzi, właśnie rozpoczynających swoją drogę zawodową, która, miejmy nadzieję, zaprowadzi ich na sam szczyt.

Kuratorem wystawy jest dr Małgorzata Sobocińska-Kiss.

Kiedy?

Wernisaż odbędzie się w czwartek 21.10.2021 r. o godz. 18:30Galeria WIT w warunkach zgodnych z wytycznymi GIS dotyczącymi zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Wszyscy goście będą proszeni o założenie maseczek. Ze względu na ograniczoną z powodu sytuacji epidemiologicznej liczbę miejsc, wstęp na uroczystość jest możliwy tylko z zaproszeniami.

Wystawa UPGROWTH 2019/2020 jest okazją do wyróżnienia najlepszych dyplomów z ostatniego rocznika absolwentów oraz pokazuje jak szeroki wachlarz możliwości daje zastosowanie narzędzi cyfrowych zarówno w projektowaniu graficznym jak i wolnej wypowiedzi artystycznej. Publiczna prezentacja osiągnięć absolwentów kierunku Grafika jest okazją do szerszego spojrzenia na to, co udało się osiągnąć wspólnym wysiłkiem nauczycieli i studentów oraz wyznaczenia kierunków dalszego rozwoju.

Wystawa będzie czynna do 4.11.2021 r.

Organizatorzy:

Wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2019/2020!