Wystawa „Człowiekiem jestem” Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss

01/12/2021
Serdecznie zapraszamy na wystawę „Człowiekiem jestem” Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss, prezentującą kolaże, które w przekorny i niekiedy żartobliwy sposób poruszają tematy życia społecznego, rodziny i pracy czyli tych zagadnień, które mają dla nas największe znaczenie.

Autorka często nawiązuje do prostych skojarzeń, inspirując się niejednokrotnie starymi rycinami, które z humorem łączy z technologicznymi strukturami. Kolaże artystki stanowią ironiczny komentarz do otaczającego nas świata, celnie punktując zależności międzyludzkie.

Wystawę można zobaczyć w dniach 2-14.12.2021 w Galerii „2 Piętro” w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, wstęp jest bezpłatny.

Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss jest doktorantką katedry wzornictwa Gdańskiej ASP i wykładowcą kierunku grafiki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Więcej o wystawie 


Fotorelacja z otwarcia wystawy

Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem”