Wystawa „Człowiekiem jestem” Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss

01/12/2021

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Człowiekiem jestem” Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss, prezentującą kolaże, które w przekorny i niekiedy żartobliwy sposób poruszają tematy życia społecznego, rodziny i pracy czyli tych zagadnień, które mają dla nas największe znaczenie.

Autorka często nawiązuje do prostych skojarzeń, inspirując się niejednokrotnie starymi rycinami, które z humorem łączy z technologicznymi strukturami. Kolaże artystki stanowią ironiczny komentarz do otaczającego nas świata, celnie punktując zależności międzyludzkie.

Wystawę można zobaczyć w dniach 2-14.12.2021 w Galerii „2 Piętro” w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie, wstęp jest bezpłatny.

Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss jest doktorantką katedry wzornictwa Gdańskiej ASP i wykładowcą kierunku grafiki w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania.

Więcej o wystawie 


Fotorelacja z otwarcia wystawy

Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem” Otwarcie wystawy „Człowiekiem jestem”

Wystawa „Człowiekiem jestem” Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss