Laboratorium Edukacyjne ECDL w WIT

30/11/2022

ECDL – European Computer Driving Licence (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych)

Laboratorium Edukacyjne ECDL WIT jest jednostką certyfikowaną przez Polskie Biuro ECDL działające przy Polskim Towarzystwie Informatycznym.

Ma numer PL-LAB2028 i uprawnienia do przeprowadzania egzaminów na EUROPEJSKI CERTYFIKAT UMIEJĘTNOŚCI KOMPUTEROWYCH w sali nr N-414, która jest Laboratorium Edukacyjnym ECDL.

Lista uprawnień:

• B1e - Podstawy pracy z komputerem - rozszerzone
    • S10 - Podstawy programowania
    • S11 - RODO
    • B4v6 - Arkusze kalkulacyjne (sylabus 6.0)
    • B3v6 - Przetwarzanie tekstów (sylabus 6.0)
    • S1v6 - Użytkowanie baz danych (sylabus 6.0)
    • S2v6 - Grafika menedżerska i prezentacyjna (sylabus 6.0)
    • S12 - Praca zdalna
  • Uprawnienia Egzaminatora ECDL w WIT
    • B1, B1e, B2, B3, B3v6, B4, B4v6, eC, S1, S11, S12, S1v6, S2, S2v6, S3, S3v2, S9, tst - PODSTAWOWY
    • eC - e-Citizen (bez pakietu PODSTAWOWY)
    • S3 - IT Security (bez pakietu PODSTAWOWY)
    • S4 - Edycja Obrazów
    • S5 - Zarządzanie Projektami
    • S6 - Web Editing
    • eU - EPP e-Urzędnik

Egzaminatorem ECDL w WIT jest mgr inż. Paweł Zalewski, który prowadzi w naszej uczelni zajęcia między innymi z Technologii Informacyjnej.

Certyfikaty ECDL – Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych zaświadcza, że jego posiadacz ma podstawowe umiejętności obsługi komputerów i potrafi efektywnie wykorzystać je w codziennej pracy.

Centrum Egzaminacyjne ECDL

Wymagania są ustalone jednolicie dla wszystkich krajów europejskich, dzięki czemu wymagania stawiane zdającym są wszędzie na tym samym poziomie, a zdobyty dokument ma takie samo znaczenie w całej Europie. Certyfikat jest obiektywnym miernikiem wyszkolenia pracownika zatrudnionego bądź zatrudnianego, gdyż jest standardem europejskim.

Nie zależy także od miejsca zdobycia umiejętności, ukończonych kursów ani wykształcenia. Duży wybór spośród proponowanych certyfikatów umożliwia ich zdobywanie osobom z różnym poziomem wiedzy i umiejętności.

ECDL opracowano również z myślą o pracodawcach. Przyjmując nowego pracownika posiadającego certyfikat ECDL, pracodawca może mieć pewność, że osoba ta ma właściwe przygotowanie do obsługi komputera potwierdzone zdanymi egzaminami.

Dane kontaktowe do EGZAMINATORA WIT:

mgr inż. Paweł Zalewski
P.Zalewski@wit.edu.pl

Cennik

Aktualny cennik dla każdego rodzaju certyfikatu dostępny jest na stronie: ecdl.pl/cennik

Laboratorium Edukacyjne ECDL w WIT