Studenckie Koło Naukowe FOKS 2022/2023

07/10/2022

Czas wakacji, poza odpoczynkiem od studiowania, pozwolił nam również na zrobienie znaczących postępów w realizowanych przez nas projektach. Niejednokrotnie wymagało to poświęcenia kilku chwil na dyskusje, prace, planowanie czy zwyczajne szukanie literówek w kodzie, ale ostatecznie dowiedzieliśmy się, że jak najbardziej było warto. Wiadomość, która się do tego przyczyniła, zostanie opisana już wkrótce!

Ponadto, z racji rozpoczęcia kolejnego semestru nauki, chcielibyśmy zachęcić wszystkich studentów naszej uczelni do zapoznania się z celami naszych działań, a w razie większego zainteresowania oraz chęci do nauki - bezzwłoczne dołączenie do naszych szeregów, gdzie każdy zyskuje okazję do rozwoju w wybranych przez siebie dziedzinach, zaczynając od projektowania i aspektów technicznych, idąc przez zarządzanie, a kończąc na szeroko pojętym programowaniu.

Aby nie kończyć wpisu na tylko jednej optymistycznej nowinie i reklamie, warto także wspomnieć, że w ciągu ostatnich dni do zespołu dołączyły dwie nowe osoby - Anna Samsel oraz Jan Konarski, którzy już etap wyboru projektów mają za sobą i w dalszej kolejności czeka ich poznawanie podstaw pracy z mikrokontrolerami.

W ramach przypomnienia, do Koła aktualnie przynależą: Katarzyna Dzięcioł, Oliwia Król, Natalia Deja, Anna Liwska, Karolina Lech, Aleksandra Adrjańska, Jakub Przepiórka, Adrian Szyłak, Mateusz Chorążewicz, Eryk Tomkowicz oraz niezastąpiony Pan Wojciech Skurzak, obejmujący stanowisko opiekuna naukowego. Większą część z nas można znaleźć na poniższym zdjęciu, w jakże uroczystych okolicznościach Inauguracji Nowego Roku Akademickiego 2022/2023!

Słowem końca, po więcej informacji odsyłamy na oficjalną stronę Koła Naukowego "FOKS".

Liczymy, że i Wy dacie znać czy koniec tegorocznych wakacji przyniósł Wam równie optymistyczne wieści!

Studenckie Koło Naukowe FOKS 2022/2023