Studenckie Koło Naukowe FOKS na 4. edycji Nocy Innowacji

20/10/2022

Czy sztuczna inteligencja odczuwa empatię? Czas odkryć tajemnice nowych technologii podczas 4. edycji Nocy Innowacji!

Już 22 października każdy będzie mógł zobaczyć nad czym pracują obecnie najbardziej innowacyjne firmy w Polsce, jak działają parki technologiczne i co dzieje się na zapleczach uniwersytetów. Noc Innowacji to szansa, aby porozmawiać z ekspertami, poznać wynalazki tworzone przez polskich naukowców oraz zainspirować się do działania.

Projekt Studenckiego koła Naukowego FOKS pod tytułem Bezinwazyjne badanie dysfagii metodą analizy głosu został nagrodzony w kategorii „Najlepsza praca z zakresu informatyzacji ochrony zdrowia”.

Autorami projektu są: Anna Liwska, Oliwia Król, Adrian Szyłak, Natalia Deja oraz Jakub Przepiórka.

Czym dokładnie jest bezinwazyjne badanie dysfagii metodą analizy głosu?

Więcej informacji Bezinwazyjne badanie dysfagii metodą analizy głosu

Studenckie Koło Naukowe FOKS na 4. edycji Nocy Innowacji