Drodzy Studenci, Pracownicy i Przyjaciele z Ukrainy

24/02/2022

W tym ciężkim czasie jesteśmy całym sercem z Wami, z rodzinami i przyjaciółmi. Kierujemy wyrazy wsparcia i solidarności. Pamiętajcie, że cała społeczność akademicka WIT Szkoły Wyższej pod auspicjami PAN, w tym rektorat, dziekanaty oraz biuro ds. współpracy zagranicznej jest do Waszej dyspozycji.

Zainteresowanych pomocą psychologiczną - studentów, pracowników, wszystkich członków społeczności WIT zapraszamy do kontaktu z psycholog dr Beatricze Andrzejewską .

Шановні студенти та співробітники WIT з України.

У цей важкий час ми всією душею з вами, родинами та друзями. Висловлюємо нашу підтримку та солідарність. Пам’ятайте, що у вашому розпорядженні вся академічна спільнота Університету WIT, включаючи ректорат, деканати та офіс зовнішньої співпраці.

Якщо вам потрібна психологічна допомога – студентом, співробітникам, усім членам спільноти WIT, будь ласка, звертайтеся до психолога доктора Беатріче Анджеєвської (dr Beatricze Andrzejewska).

Drodzy Studenci, Pracownicy i Przyjaciele z Ukrainy