Odwiedź stoisko WIT na Targach Edukacyjnych!

05/09/2022

Targi edukacyjne na dobre wpisały się w szkolne kalendarze. W najbliższy czwartek i piątek (8-9 września) spotkacie nas podczas Warszawskiego Salonu Edukacyjnego Perspektywy.

Podczas targów spotkamy się i porozmawiamy na żywo o Waszych planach i naszych propozycjach. W najbliższy czwartek i piątek (8-9 września) spotkacie nas podczas Warszawskiego Salonu Edukacyjnego Perspektywy. Do zobaczenia na stoisku nr 10!

Godziny otwarcia dla zwiedzających: czwartek 9.00-15.00, piątek 9.00-15.00

Zarówno w czwartek, jak i w piątek będziemy czekać na Was z dużą porcją informacji o uczelni, kierunkach i możliwościach, jakie stwarza WIT. Przygotowaliśmy broszury informacyjne, z których dowiecie się najważniejszych rzeczy. Podczas targów możecie pytać nas o kierunki i specjalności, które proponujemy kandydatom na studia. Czekać na Was będą również gadżety promujące rekrutację.

Zapraszamy na stoisko 10  Szkole Głównej Handlowej w Warszawie przy al. Niepodległości 162!

Wrześniowe Targi Edukacyjne

Wrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-EdukacyjneWrześniowe-Targi-Edukacyjne

Odwiedź stoisko WIT na Targach Edukacyjnych!