22/05/2023

Zajęcia zostały poprowadzone przez gości z Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears (Hiszpania).

W trakcie zajęć studenci grafiki studiów magisterskich, rozwiązywali konkretne zadanie scenariuszowe przy wykorzystaniu platform takich jak: Chat GPT, Dreamstudio.ai, midjourney, stablediffsionweb, bluewillow. Efektem prac były krótkie filmy multimedialne, tym samym na naszej uczelni otworzyliśmy pierwszy wśród uczelni w Polsce - AI Festiwal Filmowy.

Zajęcia przeprowadzili: Maria del Pilar Rovira Serrano - kierownik biura Erasmus+, Miquel Muntaner Estarellas (Wydział Multimediów BA), Miquel Piulats Mateu (IT BA), opieka artystyczna - dr Anna Wolska (WIT).

Warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji

W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.W dniach 16, 17, 18 maja odbyły się w naszej uczelni warsztaty dotyczące możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji (AI) w zakresie tworzenia multimediów.