09/10/2023

Studentka kierunku Informatycznych Techniki Zarządzania Ewelina Majcher zdobyła nagrodę w kategorii „Najlepsza praca z zakresu Internetu Rzeczy i Sztucznej Inteligencji”.

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że możemy podzielić się fantastycznymi osiągnięciami naszych studentów kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania! Podczas XXIX Forum Teleinformatyki odbyła się sesja Forum Młodych Mistrzów. Nasza uczelnia była reprezentowana przez czworo zdolnych studentów, którzy zgłosili swoje innowacyjne projekty do konkursu „Ogólnopolski Międzyuczelniany Konkurs Młodych Mistrzów”.

Dodatkowo Ewelina Majcher zdobyła nagrodę w kategorii „Najlepsza praca z zakresu Internetu Rzeczy i Sztucznej Inteligencji” na Ogólnopolskim, Międzyuczelnianym Konkursie Młodych Mistrzów 2023.

Temat: System monitorowania pasieki z wykorzystaniem technologii Internetu Rzeczy

Autorka pracy: Ewelina Majcher

Opiekun naukowy: Wojciech Skurzak

Jest to kolejny dowód na to, jak innowacyjne i praktyczne są projekty realizowane przez naszych studentów. Gratulacje dla Eweliny oraz wszystkich uczestników konkursu! Wasze osiągnięcia są inspiracją dla nas wszystkich.