Konkurs ADIDAS ART CONTEST

18/04/2023

Nasza uczelnia objęła patronatem konkurs graficzny ADIDAS ART CONTEST, którego organizatorem jest sklep adidas Warszawa.

Do wygrania atrakcyjne nagrody, a zwycięska praca zawiśnie w dużym formacie w sklepie przy Marszałkowskiej. W jury konkursu zasiądzie nasz wykładowca, mgr Mateusz Suda.

ADIDAS ART CONTEST

Marka adidas to unikalny styl i przełomowy design. Dziś współtworzy go grono wybitnych artystów z całej Europy, którzy remiksują ikoniczne motywy przeszłości i tworzą przyszłość w ramach CLUB ORIGINALS. Biorąc udział w konkursie ADIDAS ART CONTEST młodzi artyści mają szansę stać się częścią tej społeczności.

Zadanie polega na stworzeniu grafiki, która będzie osobistą, twórczą interpretacją tego, co to znaczy BYĆ ORYGINALNYM w stylu i charakterze lat 80’, 90’ lub 00’. W pracy konkursowej, wykonanej dowolną techniką grafiki komputerowej, musi pojawić się kultowy model butów adidas Rivarly — przetworzony w całości lub jego wybrany element.

Materiały potrzebne do zrealizowania zadania oraz szczegółowy regulamin, dostępne są na stronie konkursowej: www.adidasartcontest.pl

Konkurs trwa od 17.04.2023 r. do 14.05.2023 r.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Konkurs ADIDAS ART CONTEST