Perspektywy Women in Tech Summit 2023

19/05/2023

Największa w Europie i Azji konferencja dla kobiet w STEM, Tech & IT, która odbędzie się 14-15 czerwca 2023 w Warszawie i zgromadzi ponad 10.000 studentek, specjalistek i liderek ze świata nowych technologii.

Dwa intensywne dni, pełne wiedzy i wymiany doświadczeń, 4 sceny i 150 wspaniałych mówców, 60 warsztatów i ponad 500 indywidualnych sesji mentoringowych, a do tego Targi Kariery z mnóstwem atrakcyjnych ofert pracym i branżowym networkingiem!

Wiodącymi tematami tegorocznego Summitu są zagadnienia sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, deep techu, rozwiązań chmurowych, komputerów kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT.

Gośćmi specjalnymi Summitu będą m.in.:

  • Francessca Cavallo aktywistka i autorka bestsellerowych “Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”, przetłumaczonych na 50 języków
  • Mark Brzeziński, Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce

a wśród keynote speakerów pojawi się m.in.:

  • Funmilola Fagbamila profesorka Studiów Panafrykańskich w Cal State Los Angeles i członkini - założycielka BLACK LIVES MATTER.

Summit 2023 będzie także kontynuował zapoczątkowaną rok temu ideę zrównoważonego rozwoju - jako pierwsze w Polsce wielkoskalowe wydarzenie pozytywne klimatycznie, którego całkowity ślad węglowy został zminimalizowany i zoffsetowany poprzez stworzenie wiecznego lasu „Women in Tech Forest for Planet”w otulinie Biebrzańskiego Parku Narodowego.

To wyjątkowe spotkanie kobiet nauki, biznesu i technologii, które podzielą się z nami swoim herstoriami, dorobkiem naukowym i wizjami przyszłości technologicznej świata, organizuje Fundacja Edukacyjna Perspektywy, a partneruje jej ponad 100 największych firm technologicznych oraz najlepsze uczelnie techniczne w Polsce.

Perpektywy Women in Tech Summit 2023

14-15 czerwca 2023, Warszawa, Expo XXI

www.womenintechsummit.pl

Perspektywy Women in Tech Summit 2023