Future Skills - szkolenia dla dorosłych w erze cyfrowej

12/12/2023

Zapraszamy do lektury naszego raportu o kluczowych kompetencjach na przyszłość w erze Rewolucji Przemysłowej 4.0.

Kompetencje przyszłości stały się kluczowymi tematami w dzisiejszej cyfrowej i zrównoważonej gospodarce. Coraz większy nacisk na te obszary sprawia, że odpowiednie kwalifikacje i umiejętności stają się niezbędne dla przyszłości rynku pracy.

W związku z tym, zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym raportem: „Diagnoza potrzeb szkoleniowych u obecnych i przyszłych pracowników”, który został opracowany przez dr Magdalenę Gieras na zlecenie Akademii WIT. Raport ten dostarcza cennych wskazówek na temat tego, jakie umiejętności i kwalifikacje będą najbardziej poszukiwane na przyszłym rynku pracy.

Rynek pracy, edukacja i kompetencje to obszary, które są ściśle ze sobą powiązane. Zapotrzebowanie przedsiębiorstw na tzw. zawody przyszłości jest bardzo zróżnicowane i zależy od wielu czynników, takich jak rozwój technologiczny, zmiany społeczne i demograficzne, a także trendy i potrzeby rynkowe.

Aby dowiedzieć się więcej o tych zagadnieniach, odwiedź naszą stronę Centrum Doskonalenia Kompetencji. Tam znajdziesz pełny raport, który pomoże Ci zrozumieć, jakie kwalifikacje i umiejętności będą kluczowe w erze Rewolucji Przemysłowej 4.0.

 

Future Skills - szkolenia dla dorosłych w erze cyfrowej