Spotkania autorskie w ramach „Le Plus Vite” – Pracowni Ilustracji Piotra Janowczyka

03/12/2023

Zapraszamy do udziału w spotkaniach autorskich z młodymi twórcami: Konradem Waścińskim i Jadwigą Wołkowicz.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim z młodymi twórcami: Konradem WAŚCIŃSKIM – grafikiem i ilustratorem, który opowie o pracy freelancera w Portugalii oraz Jadwigą WOŁKOWICZ, która opowie o technikach realizacji videoklipów w technologii VR 360. Oboje są absolwentami Grafiki WIT, zaś spotkanie jest częścią warsztatów z DIGITAL PAINTING z elementami VR, które odbywają się w Akademii WIT w grudniu 2023 roku w ramach „Le Plus Vite” – Pracowni Ilustracji, którą prowadzi Piotr Janowczyk.

  • Spotkanie z Konradem Waścińskim – 7.12.2023 godz. 11.00, budynek Gizów. s. 222
  • Spotkanie z Jadwigą Wołkowicz – 8.12.2023 godz. 9.00, budynek Gizów, s. 222

Konrad Waściński - absolwent Grafiki WIT w Warszawie. Dyplom obroniony w Pracowni Ilustracji Cyfrowej. Podróżujący rysownik freelancer, doceniony przez twórców gry Path of Exile. Aktualnie poświęca się próbom połączenia tworzonych ilustracji z animacją, równocześnie eksplorując projekt codziennej ilustracji szybkiej. Od dziecka fascynuje go świat gier i mrocznej fantastyki; uwielbia spędzać czas w otoczeniu natury, czerpiąc z niej inspiracje.

Konrad Waściński

Jadwiga Wołkowicz - z wykształcenia architekt krajobrazu i magister sztuki. Ukończyła kierunek Grafika WIT broniąc dyplom w Pracowni Ilustracji Cyfrowej. Na co dzień pracuje jako grafik oraz opiekun Design Systemu w zespole marketingu. Rozwija się artystycznie malując deski longboardowe dla Tapiko, tworząc autorskie ilustracje oraz eksplorując technologię VR w dziedzinie narracji wizualnych. 

Jadwiga Wołkowicz

Spotkania autorskie w ramach „Le Plus Vite” – Pracowni Ilustracji Piotra Janowczyka