Szkolenia dla studentów finansowane przez UE

27/11/2023

Akademia WIT organizuje szkolenia finansowane przez UE. Szkolenia są przeznaczone dla osób, które nie uczestniczyły w stażach (dofinansowywanych).

Szkolenia są przeznaczone od 3 semestru studiów I stopnia na kierunkach: Informatyka, Grafika, ITZ, Zarządzanie oraz dla dowolnego semestru studiów II stopnia Grafiki, Informatyki, ITZ. każdy kwalifikujący się student może wziąć udział w co najwyżej jednym szkoleniu.

Zapisy dla zainteresowanych szkoleniami odbywają się za pomocą UBI (zapisy online).

Planowane szkolenia:

1. SC-200T00: Microsoft Security Operations Analyst (4*8h)
  2. CompTIA Security+ (5*8h)
  3. CompTIA Cybersecurity Analyst (CySa+) (5*8h)
  4. CompTIA Cloud+ (5*8h)
  5. AZ-104T00: Microsoft Azure Administrator (4*8h)
  6. AZ-800T00: Administering Windows Server Hybrid Core Infrastructure (4*8h)
  7. CompTIA Linux+ (5*8h)
  8. CompTIA Network+ (5*8h)
  9. CompTIA Project+ (5*8h)
  10. MS-55288 Introduction To Microsoft Project 2019: Getting Started (2*8h)
  11. Szkolenie z wykorzystania technologii wirtualnej rzeczywistości w do tworzenia treści interaktywnych (3*8h)
  12. Szkolenie wykorzystanie AI do generowania obrazów 2D, modeli 3D oraz animacji (3*8h)
  13. Szkolenie z obszaru Digital Painting z elementami rozszerzonej rzeczywistości (VR) (3*8h)
  14. Szkolenie z obszaru fotografii i video z elementami obsługi drona FPV (3*8h)

Po zapisaniu się przez UBI należy wysłać maila na adres horyzonty@wit.edu.pl z wybranym szkoleniem (ew. szkoleniami – wskazując je wg. kolejności wyboru, gdyż miejsca są ograniczone).

Szkolenia dla studentów finansowane przez UE