50 kilka porad na temat typografii

07/05/2024

Wydawnictwo PWN oraz Akademia WIT zapraszają na niezwykłe spotkanie autorskie z polską premierą książki, które łączy w sobie pasję do typografii z możliwością osobistego spotkania z wybitnym twórcą.

Co? Polska premiera książki "50 kilka porad na temat typografii" autorstwa Enrica Jardí, hiszpańskiego designera i laureata nagród w dziedzinie grafiki. Spotkanie uświetni wykład Enrica Jardí o twórczości hiszpańskich designerów, który poprowadzi Dariusz Adamski - wykładowca Akademii WIT, tłumacz i redaktor książki.

Gdzie? Aula N2, budynku Akademii WIT, ul. Nawelska 6, Warszawa. Spotkanie odbywa się stacjonarnie - idealna okazja do bezpośredniego spotkania z autorem!

Kiedy? 16 maja, godzina 12:00

Dla kogo? Dla studentów, grafików, projektantów i każdego, kto pasjonuje się typografią i designem.

Organizatorzy: Wydawnictwo PWN oraz Akademia WIT

Książka „50 kilka porad na temat typografii” to nie tylko cenne źródło wiedzy, ale też inspiracja do eksplorowania świata designu. Nie przegapcie okazji, by poszerzyć swoje horyzonty!

Wstęp wolny! Dołączcie do nas i bądźcie częścią inspirujących dyskusji o sztuce typografii i designu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników typografii, grafiki i nie tylko! To wyjątkowa okazja, by czerpać wiedzę, inspiracje i nawiązywać cenne kontakty. Do zobaczenia!

 

Więcej o książce i polska przedmowa Mateusza Machalskiego, fragmenty do pobrania na stronach księgarni internetowej PWN: Pięćdziesiąt kilka porad na temat typografii - Enric Jardi (Książka) - Księgarnia PWN

Informacje na temat autora: Enric Jardi - Księgarnia PWN

50 kilka porad na temat typografii