AI graphically - II Międzynarodowy Tydzień Erasmusa w Akademii WIT

17/04/2024

22-26 kwietnia 2024 – Szykuje się wspaniały tydzień pełen inspiracji, nauki i międzynarodowej wymiany! W wydarzeniu weźmie udział kilkudziesięciu wykładowców i studentów z Litwy, Łotwy, Bułgarii, Rumunii.

Wydarzenie otworzą trzy wykłady inauguracyjne, w których zostaną zaprezentowane wymiary teoretyczne, praktyczne i filozoficzne w podejściu do sztucznej inteligencji.

Przez cały tydzień intensywne warsztaty, prezentacje i dyskusje. Odkryjemy, jak AI przekształca świat sztuki, uczestnicząc w interaktywnych warsztatach prowadzonych przez wybitnych akademików i praktyków.

Goście zwiedzą kampus Newelska, kampus Gizów i Galerię WIT, odbędą też wizytę studyjną w firmie Veles, co z pewnością dostarczy fascynujących wrażeń!

Mamy nadzieję, że ten tydzień będzie nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale także pogłębienia relacji międzyuczelnianych i wymiany doświadczeń.

Śledźcie nas, aby nie przegapić żadnej chwili z AI graphically! Będziemy dzielić się z Wami fotorelacjami tego niezwykłego wydarzenia.

Strona wydarzenia: https://aigraphically.wit.edu.pl/

AI graphically - II Międzynarodowy Tydzień Erasmusa w Akademii WIT