Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+

22/04/2024

W ramach programu ERASMUS+ wykładowcy Akademii WIT mieli przyjemność gościć w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears (Palma de Mallorca, Hiszpania).

📅 08/04/2024 - 12/04/2024
Anna Nowokuńska-Maksymiuk zabrała studentów w podróż po świecie "Typography and emotions".

📅 15/04/2024 - 19/04/2024
Piotr Janowczyk wprowadził uczestników w magiczny świat "Virtual Reality Space with Oculus Quest VR system".

Nasi wykładowcy nie tylko dzielili się wiedzą, ale również otworzyli swoje wystawy w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears:

  • Anna Nowokuńska-Maksymiuk: "Struktur" - wystawa była powrotem do korzeni artystki, gdzie główną rolę odgrywały ołówek i biała kartka.
  • Piotr Janowczyk: "Shadow" - wystawa to zbiór fotografii, które ukazują piękno ruchu i estetyki poprzez grę światła i cienia.

Był to czas intensywnej wymiany akademickiej i doświadczeń, który z pewnością na długo zostanie w pamięci. Dziękujemy i nie możemy się doczekać kolejnych projektów!

Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+

Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+

Wizyta w Escola d’Art i Superior de Disseny de les Illes Balears w ramach ERASMUS+