Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 prowadzący zajęcia Grafiki Warsztatowej Mariusz Lipski i Iwona Burnat wspólnie ze studentami WIT zainicjowali akcję charytatywną na rzecz Azylu dla zwierząt w Sekłaku "Czekam na Ciebie". Akcja polegała na zorganizowaniu wystawy grafik wykonanych przez studentów i wykładowców WIT. Grafiki przedstawiały psy z Azylu. Podczas akcji można było nabyć grafiki w zamian za deklarację wpłaty datku na rzecz Azylu w Sekłaku.

Wystawa odbyła się 13-go grudnia 2018 roku w Wolskim Centrum Kultury w galerii przy ul. Górczewskiej 15. Akcję wsparł Samorząd Studentów WIT, wykładowcy WIT: Mateusz Dąbrowski, Aneta Jaźwińska, Dorota Optułowicz McQuaid i Judyta Nadolna.

Wszystkim pięknie dziękujemy, szczególne ukłony kierując w stronę Iwona Burnat i Mariusz Lipski oraz Wolskie Centrum Kultury.

Akcja „Czekam na Ciebie”
Dyplom uznania akcji „Czekam na Ciebie”

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.