Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 prowadzący zajęcia Grafiki Warsztatowej Mariusz Lipski i Iwona Burnat wspólnie ze studentami WIT zainicjowali akcję charytatywną na rzecz Azylu dla zwierząt w Sekłaku "Czekam na Ciebie". Akcja polegała na zorganizowaniu wystawy grafik wykonanych przez studentów i wykładowców WIT. Grafiki przedstawiały psy z Azylu. Podczas akcji można było nabyć grafiki w zamian za deklarację wpłaty datku na rzecz Azylu w Sekłaku.

Wystawa odbyła się 13-go grudnia 2018 roku w Wolskim Centrum Kultury w galerii przy ul. Górczewskiej 15. Akcję wsparł Samorząd Studentów WIT, wykładowcy WIT: Mateusz Dąbrowski, Aneta Jaźwińska, Dorota Optułowicz McQuaid i Judyta Nadolna.

Wszystkim pięknie dziękujemy, szczególne ukłony kierując w stronę Iwona Burnat i Mariusz Lipski oraz Wolskie Centrum Kultury.

Akcja „Czekam na Ciebie”
Dyplom uznania akcji „Czekam na Ciebie”

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.