Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 prowadzący zajęcia Grafiki Warsztatowej Mariusz Lipski i Iwona Burnat wspólnie ze studentami WIT zainicjowali akcję charytatywną na rzecz Azylu dla zwierząt w Sekłaku "Czekam na Ciebie". Akcja polegała na zorganizowaniu wystawy grafik wykonanych przez studentów i wykładowców WIT. Grafiki przedstawiały psy z Azylu. Podczas akcji można było nabyć grafiki w zamian za deklarację wpłaty datku na rzecz Azylu w Sekłaku.

Wystawa odbyła się 13-go grudnia 2018 roku w Wolskim Centrum Kultury w galerii przy ul. Górczewskiej 15. Akcję wsparł Samorząd Studentów WIT, wykładowcy WIT: Mateusz Dąbrowski, Aneta Jaźwińska, Dorota Optułowicz McQuaid i Judyta Nadolna.

Wszystkim pięknie dziękujemy, szczególne ukłony kierując w stronę Iwona Burnat i Mariusz Lipski oraz Wolskie Centrum Kultury.

Akcja „Czekam na Ciebie”
Dyplom uznania akcji „Czekam na Ciebie”

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00