Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 prowadzący zajęcia Grafiki Warsztatowej Mariusz Lipski i Iwona Burnat wspólnie ze studentami WIT zainicjowali akcję charytatywną na rzecz Azylu dla zwierząt w Sekłaku "Czekam na Ciebie". Akcja polegała na zorganizowaniu wystawy grafik wykonanych przez studentów i wykładowców WIT. Grafiki przedstawiały psy z Azylu. Podczas akcji można było nabyć grafiki w zamian za deklarację wpłaty datku na rzecz Azylu w Sekłaku.

Wystawa odbyła się 13-go grudnia 2018 roku w Wolskim Centrum Kultury w galerii przy ul. Górczewskiej 15. Akcję wsparł Samorząd Studentów WIT, wykładowcy WIT: Mateusz Dąbrowski, Aneta Jaźwińska, Dorota Optułowicz McQuaid i Judyta Nadolna.

Wszystkim pięknie dziękujemy, szczególne ukłony kierując w stronę Iwona Burnat i Mariusz Lipski oraz Wolskie Centrum Kultury.

Akcja „Czekam na Ciebie”
Dyplom uznania akcji „Czekam na Ciebie”

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.