Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.

W semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 prowadzący zajęcia Grafiki Warsztatowej Mariusz Lipski i Iwona Burnat wspólnie ze studentami WIT zainicjowali akcję charytatywną na rzecz Azylu dla zwierząt w Sekłaku "Czekam na Ciebie". Akcja polegała na zorganizowaniu wystawy grafik wykonanych przez studentów i wykładowców WIT. Grafiki przedstawiały psy z Azylu. Podczas akcji można było nabyć grafiki w zamian za deklarację wpłaty datku na rzecz Azylu w Sekłaku.

Wystawa odbyła się 13-go grudnia 2018 roku w Wolskim Centrum Kultury w galerii przy ul. Górczewskiej 15. Akcję wsparł Samorząd Studentów WIT, wykładowcy WIT: Mateusz Dąbrowski, Aneta Jaźwińska, Dorota Optułowicz McQuaid i Judyta Nadolna.

Wszystkim pięknie dziękujemy, szczególne ukłony kierując w stronę Iwona Burnat i Mariusz Lipski oraz Wolskie Centrum Kultury.

Akcja „Czekam na Ciebie”
Dyplom uznania akcji „Czekam na Ciebie”

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”
14/01/2020

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej wystawy w Pałacu w Jabłonnie. Autorką wystawy zatytułowanej „Rośliny nas ocalą” jest Aneta Jaźwińska.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.
Stypendium Ministra dla studenta WIT
19/12/2019

Stypendium Ministra dla studenta WIT

Z radością inforumujemy że Ryszard Pęza student Grafiki WIT Szkoła Wyższa pod auspicjami PAN otrzymał w dniu 19 grudnia 2019 r. stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia.