Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".

18 marca 2019 r. Prorektor ds.rozwoju / Dziekan Wydziału Informatyki dr inż. Jarosław Sikorski brał udział w uroczystej Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszlością" w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie. W trakcie Gali odebrał nadany dla kierunku Grafika - studia II stopnia Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością" 2019.

Jakości oczekują od nas kandydaci na studia, absolwenci oraz pracodawcy i to dlatego tak bardzo dumni jesteśmy, że Komisja Akredytacyjna doceniła:

• troskę o zapewnienie jakości kształcenia oraz stałe jej podnoszenie
  • ewaluację programów studiów pod kątem ich zgodności z oczekiwaniami rynku pracy i aktualnymi trendami rynkowymi
  • poziom przygotowania absolwentów do świadczenia usług na rzecz pracodawców

Źródło: www.studiazprzyszloscia.pl

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!