Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".

18 marca 2019 r. Prorektor ds.rozwoju / Dziekan Wydziału Informatyki dr inż. Jarosław Sikorski brał udział w uroczystej Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszlością" w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie. W trakcie Gali odebrał nadany dla kierunku Grafika - studia II stopnia Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością" 2019.

Jakości oczekują od nas kandydaci na studia, absolwenci oraz pracodawcy i to dlatego tak bardzo dumni jesteśmy, że Komisja Akredytacyjna doceniła:

• troskę o zapewnienie jakości kształcenia oraz stałe jej podnoszenie
  • ewaluację programów studiów pod kątem ich zgodności z oczekiwaniami rynku pracy i aktualnymi trendami rynkowymi
  • poziom przygotowania absolwentów do świadczenia usług na rzecz pracodawców

Źródło: www.studiazprzyszloscia.pl

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.