Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".

18 marca 2019 r. Prorektor ds.rozwoju / Dziekan Wydziału Informatyki dr inż. Jarosław Sikorski brał udział w uroczystej Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów "Studia z Przyszlością" w Pałacu Polskiej Akademii Nauk w Jabłonnie. W trakcie Gali odebrał nadany dla kierunku Grafika - studia II stopnia Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością" 2019.

Jakości oczekują od nas kandydaci na studia, absolwenci oraz pracodawcy i to dlatego tak bardzo dumni jesteśmy, że Komisja Akredytacyjna doceniła:

• troskę o zapewnienie jakości kształcenia oraz stałe jej podnoszenie
  • ewaluację programów studiów pod kątem ich zgodności z oczekiwaniami rynku pracy i aktualnymi trendami rynkowymi
  • poziom przygotowania absolwentów do świadczenia usług na rzecz pracodawców

Źródło: www.studiazprzyszloscia.pl

Videorelacja z XXIV Inauguracji
22/10/2019

Videorelacja z XXIV Inauguracji

Wspominamy tegoroczną uroczystość i zapraszamy do zobaczenia relacji video.
Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.