Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.

Otwarcie wystawy w dniu 22 marca (piątek) o godzinie 19.00 w Stacja Muranów ul Andersa 13 (skwer Tekli-Bondarzewskiej) w Warszawie.

Joanna KRZYSZTOŃ

Studiowała na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie (dyplom z wyróżnieniem w pracowni Prof. J. Tarasina). Była członkiem eksperymentalnego teatru „Akademia Ruchu”.

W latach 1995-2010 współpracowała z różnymi pismami poświęconymi urządzaniu wnętrz jako stylistka. W roku 2007 otrzymała stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Współprowadziła galerię 2b+R przy ul. Bukowińskiej w Warszawie.

Od ukończenia studiów głównym nurtem jej twórczości pozostaje malarstwo. W ostatnim okresie, dzięki współpracy artystycznej z mężem Grzegorzem Rogalą, tworzy również instalacje łączące malarstwo z efektami komputerowymi.
Od kilku lat prowadzi zajęcia z malarstwa w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania na Wydziale Grafiki.

W swoim dorobku ma ponad dwadzieścia wystaw indywidualnych.
Dokumentacja z ostatnich instalacji multimedialnych na stronie www.studiorogala.pl.

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka
13/12/2019

Spotkania z Twórcami: Andrzej Wieteszka "Murale" - Fotorelacja

Wykład Andrzeja Wieteszki "Murale", odbył się w czwartek 12 grudnia 2019 r. w WIT.
Zobacz fotorelację z wykładu Andrzeja Wieteszki "Murale"
Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej
13/12/2019

Fotorelacja z otwarcia Międzynarodowej Wystawy Ilustracji Cyfrowej

Otwarcie wystawy zorganizowanej we współpracy z Uniwersytetem UTE w Ekwadorze odbyło się 11 grudnia 2019 r. w Galerii
Ogłoszenie o pracę: Programista
11/12/2019

Ogłoszenie o pracę: Programista

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie poszukuje programisty.
Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement
06/12/2019

Wystawy WIT w Chinach - International Art Education Achievement

Miło nam poinformować, że nasza uczelnia wzięła udział w dwóch dużych, międzynarodowych wystawach w Chinach: w mieście Jinan (prowincja Szantung) oraz w mieście Wuhan (prowincja Hubei).
Pomagamy Pani Danusi
05/12/2019

Pomagamy Pani Danusi

Zapraszamy wszystkich w imieniu Samorządu Studentów WIT oraz Vertex - Coworking Space do wzięcia udziału w szlachetnej paczce „Pomagamy Pani Danusi”!
Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej
04/12/2019

Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej

9 grudnia Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „Rozwój wielokryterialnej optymalizacji w kierunku potrzeb ery informatycznej” w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN.