Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Wyniki konkursu Strefa studenta

„Strefa Studenta” to konkurs kierowany do młodych projektantów z pasją tworzenia. Dzięki udziałowi w konkursie uczestnicy mają szansę rozpocząć swoją karierę w samym sercu branży opakowań, czyli na Targach Packaging Innovations. To niepowtarzalna szansa na nawiązanie pierwszych kontaktów biznesowych i pozyskaniu poważnych zawodowych zleceń.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.

Wyniki konkursu "Strefa studenta"

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA
04/04/2019

Wizytacja grafików z Korei Południowej i USA

3 kwietnia 2019 r. odbyło się spotkanie z zagranicznymi grafikami, na którym omawiano kwestie współpracy – w tym organizację wystaw prac studentów, wizyty studyjne, wymianę studentów itp.
Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska
29/03/2019

Student WIT pracował przy sesji zdjęciowej Vogue Polska

Krzysztof Piotr Durmaj – student kierunku Grafika WIT pracował przy sesji zdjęciowej dla magazynu Vogue Polska.
International Collage Art Exhibition
27/03/2019

International Collage Art Exhibition

Zapraszamy na wyjątkową wystawę, która stanowi przegląd najciekawszych i najnowszych dokonań w dziedzinie sztuki, a zarazem jest jednym z największych pokazów kolażu w Europie w ostatnich latach. Wśród uczestników wystawy wykładowcy, studenci i absolwenci Grafiki WIT: dr Anna Kłos, dr Dariusz Mlącki, Marta Caban, Marcin Królewicz, Ewa Rosłonic-Czobodzińska.
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.