30 - lecie Instytut Badań Systemowych PAN

W dn. 2.02.2007 r. Instytut Badań Systemowych PAN obchodził 30 - lecie istnienia. W Pałacu Staszica odbyła się z tej okazji uroczysta sesja naukowa.
W uroczystości wzięło udział wielu znanych na całym świecie specjalistów z informatyki oraz automatyki i robotyki. Swoją obecnością zaszczycił to spotkanie Prezes Polskiej Akademii Nauk - prof. dr hab. Michał Kleiber. Profesor Roman Kulikowski - Rektor naszej uczelni w swoim wystąpieniu przypomniał o największych sukcesach Instytutu.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.