30 - lecie Instytut Badań Systemowych PAN

W dn. 2.02.2007 r. Instytut Badań Systemowych PAN obchodził 30 - lecie istnienia. W Pałacu Staszica odbyła się z tej okazji uroczysta sesja naukowa.
W uroczystości wzięło udział wielu znanych na całym świecie specjalistów z informatyki oraz automatyki i robotyki. Swoją obecnością zaszczycił to spotkanie Prezes Polskiej Akademii Nauk - prof. dr hab. Michał Kleiber. Profesor Roman Kulikowski - Rektor naszej uczelni w swoim wystąpieniu przypomniał o największych sukcesach Instytutu.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.