Administracja – nowy kierunek studiów w WSISiZ

W dniu 30 czerwca 2010 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ uprawnienia do prowadzenia studiów I-go stopnia na kierunku Administracja.
Zobacz decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego : http://www.wit.edu.pl/dokumenty/Decyzja%20Ministra%20Nauki%20i%20Szkolnictwa%20Wyzszego%20-%20kierunek%20Administracja.pdf

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.