Administracja – nowy kierunek studiów w WSISiZ

W dniu 30 czerwca 2010 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego nadał Wydziałowi Informatycznych Technik Zarządzania WSISiZ uprawnienia do prowadzenia studiów I-go stopnia na kierunku Administracja.
Zobacz decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego : http://www.wit.edu.pl/dokumenty/Decyzja%20Ministra%20Nauki%20i%20Szkolnictwa%20Wyzszego%20-%20kierunek%20Administracja.pdf

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.