„Akademicki Mistrz Innowacyjności” – konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską „Akademicki Mistrz Innowacyjności”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw realizowanego na zlecenie PARP przez konsorcjum w składzie ECORYS Polska Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Agencja Reklamowo-Wydawnicza A. Grzegorczyk.
Pierwsza edycja konkursu adresowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy obronili bądź obronią prace magisterskie w terminie od 30 czerwca 2009 r. do 30 czerwca 2010 r. Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie obronione prace magisterskie, które uzyskały minimum ocenę dobrą, nie zostały uprzednio opublikowane i do których przysługują autorowi nieograniczone prawa autorskie. Pracę do konkursu może zgłosić szkoła wyższa – reprezentowana przez promotora albo autor pracy. Termin zgłaszania prac w pierwszej edycji konkursu upływa 30 czerwca 2010 r. Tematyka konkursu obejmuje następujące zagadnienia: - Ekoinnowacje, - Innowacje w sektorze usług, - Popytowe podejście do tworzenia innowacji. Przewodniczącą kapituły konkursu jest Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, pani Bożena Lublińska-Kasprzak. Członkowie kapituły oceniającej prace reprezentują różne środowiska: jednostki badawczo-rozwojowe, środowisko naukowe, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Prace zgłoszone i zakwalifikowane do konkursu poddane zostaną indywidualnej ocenie 2 członków kapituły konkursu. Główną nagrodę rzeczową w konkursie stanowić będzie sprzęt komputerowy o wartości 3000 zł. Przyznane zostaną również 2 dodatkowe nagrody rzeczowe o wartości 1500 zł. Wręczenie nagród nastąpi w trakcie uroczystej gali, zorganizowanej w październiku br. Laureaci konkursu będą mieli możliwość przedstawić wyniki swoich badań na stronie internetowej Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw, w artykułach sponsorowanych zamieszczonych na internetowych portalach informacyjnych i w ogólnopolskim dzienniku, a także na spotkaniach organizowanych w ramach Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw, w których biorą udział mali i średni przedsiębiorcy innowacyjni. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw: http://pi.gov.pl/klub_innowacyjnych_przedsiebiorstw . Szczegółowych informacji można uzyskać pod adresem: kip@parp.gov.pl.

Sztuczna inteligencja w Korekcie
14/01/2019

Sztuczna inteligencja w Korekcie

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy Grzegorza Rogali i Joanny Krzysztoń pt. „Sztuczna inteligencja w Korekcie
Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
11/01/2019

Wernisaż wystawy „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 odbył się wernisaż wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej, której WIT był współorganizatorem.
DESDEO - platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji – Seminarium
11/01/2019

W dniu 16 stycznia (środa) o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, Dr Dmitry Podkopaev przedstawi referat pt. „DESDEO − pierwsza platforma dla interaktywnej wielokryterialnej optymalizacji na zasadach wolnego oprogramowania”.
Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”
03/01/2019

Wystawa „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”

Zapraszamy 9 stycznia 2019 roku o godzinie 18.00 do Galerii Retroavangarda Jerozolimskie Business Park na otwarcie dużej wystawy współczesnej sztuki peruwiańskiej pt. „Abstrakcje i malarstwo współczesne Peru”.
Świąteczne godziny pracy
18/12/2018

Świąteczne godziny pracy

Przed planowaną wizytą w WIT, między 21 grudnia 2018 – 6 stycznia 2019 prosimy sprawdzić godziny pracy poszczególnych Działów w zakładce kontakt.
Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita
17/12/2018

Fotorelacja: Spotkania z Twórcami – Bartek Kmita

Spotkania z Twórcami: Droga ponad celem – Czyli jak w ramach pracy nad dyplomem zrobić coś użytecznego – Bartek Kmita / CG Supervisor
Odbyło się w WIT 13 grudnia 2018r.