„Akademicki Mistrz Innowacyjności” – konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską „Akademicki Mistrz Innowacyjności”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw realizowanego na zlecenie PARP przez konsorcjum w składzie ECORYS Polska Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Agencja Reklamowo-Wydawnicza A. Grzegorczyk.
Pierwsza edycja konkursu adresowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy obronili bądź obronią prace magisterskie w terminie od 30 czerwca 2009 r. do 30 czerwca 2010 r. Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie obronione prace magisterskie, które uzyskały minimum ocenę dobrą, nie zostały uprzednio opublikowane i do których przysługują autorowi nieograniczone prawa autorskie. Pracę do konkursu może zgłosić szkoła wyższa – reprezentowana przez promotora albo autor pracy. Termin zgłaszania prac w pierwszej edycji konkursu upływa 30 czerwca 2010 r. Tematyka konkursu obejmuje następujące zagadnienia: - Ekoinnowacje, - Innowacje w sektorze usług, - Popytowe podejście do tworzenia innowacji. Przewodniczącą kapituły konkursu jest Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, pani Bożena Lublińska-Kasprzak. Członkowie kapituły oceniającej prace reprezentują różne środowiska: jednostki badawczo-rozwojowe, środowisko naukowe, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Prace zgłoszone i zakwalifikowane do konkursu poddane zostaną indywidualnej ocenie 2 członków kapituły konkursu. Główną nagrodę rzeczową w konkursie stanowić będzie sprzęt komputerowy o wartości 3000 zł. Przyznane zostaną również 2 dodatkowe nagrody rzeczowe o wartości 1500 zł. Wręczenie nagród nastąpi w trakcie uroczystej gali, zorganizowanej w październiku br. Laureaci konkursu będą mieli możliwość przedstawić wyniki swoich badań na stronie internetowej Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw, w artykułach sponsorowanych zamieszczonych na internetowych portalach informacyjnych i w ogólnopolskim dzienniku, a także na spotkaniach organizowanych w ramach Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw, w których biorą udział mali i średni przedsiębiorcy innowacyjni. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw: http://pi.gov.pl/klub_innowacyjnych_przedsiebiorstw . Szczegółowych informacji można uzyskać pod adresem: kip@parp.gov.pl.

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce
24/05/2019

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce

4 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy w Galerii WIT.
Wykład „Plakaty urugwajskie”
23/05/2019

Wykład „Plakaty urugwajskie”

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na autorską wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.