„Akademicki Mistrz Innowacyjności” – konkurs na najlepszą pracę magisterską

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma przyjemność poinformować, iż rusza pierwsza edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską „Akademicki Mistrz Innowacyjności”. Konkurs organizowany jest w ramach projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw realizowanego na zlecenie PARP przez konsorcjum w składzie ECORYS Polska Sp. z o.o., Polskie Towarzystwo Socjologiczne i Agencja Reklamowo-Wydawnicza A. Grzegorczyk.
Pierwsza edycja konkursu adresowana jest do studentów i absolwentów uczelni wyższych, którzy obronili bądź obronią prace magisterskie w terminie od 30 czerwca 2009 r. do 30 czerwca 2010 r. Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie obronione prace magisterskie, które uzyskały minimum ocenę dobrą, nie zostały uprzednio opublikowane i do których przysługują autorowi nieograniczone prawa autorskie. Pracę do konkursu może zgłosić szkoła wyższa – reprezentowana przez promotora albo autor pracy. Termin zgłaszania prac w pierwszej edycji konkursu upływa 30 czerwca 2010 r. Tematyka konkursu obejmuje następujące zagadnienia: - Ekoinnowacje, - Innowacje w sektorze usług, - Popytowe podejście do tworzenia innowacji. Przewodniczącą kapituły konkursu jest Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, pani Bożena Lublińska-Kasprzak. Członkowie kapituły oceniającej prace reprezentują różne środowiska: jednostki badawczo-rozwojowe, środowisko naukowe, a także małe i średnie przedsiębiorstwa. Prace zgłoszone i zakwalifikowane do konkursu poddane zostaną indywidualnej ocenie 2 członków kapituły konkursu. Główną nagrodę rzeczową w konkursie stanowić będzie sprzęt komputerowy o wartości 3000 zł. Przyznane zostaną również 2 dodatkowe nagrody rzeczowe o wartości 1500 zł. Wręczenie nagród nastąpi w trakcie uroczystej gali, zorganizowanej w październiku br. Laureaci konkursu będą mieli możliwość przedstawić wyniki swoich badań na stronie internetowej Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw, w artykułach sponsorowanych zamieszczonych na internetowych portalach informacyjnych i w ogólnopolskim dzienniku, a także na spotkaniach organizowanych w ramach Klubu Innowacyjnych Przedsiębiorstw, w których biorą udział mali i średni przedsiębiorcy innowacyjni. Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej projektu Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw: http://pi.gov.pl/klub_innowacyjnych_przedsiebiorstw . Szczegółowych informacji można uzyskać pod adresem: kip@parp.gov.pl.

WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.