Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
Academic League of Games – projekt Samorządu Studentów WIT

Aby oddać głos musisz wejść na stronę projuvenes.psrp.org.pl/glosowanie-internautow i zagłosować na nas w kategorii Studencka Innowacja.

Głosowanie trwa do 21 listopada godz. 21:00 i aby wygrać potrzebujemy Twojego głosu!

Zagłosuj

Projekt ALOG jest oddolną inicjatywą studencką, którego twórcami jest Samorząd Studentów WIT.

W chwili obecnej w projekt jest zaangażowanych ponad 40 osób ze środowisk studenckich uczelni z różnych rejonów Polski. Uczelnie które biorą udział w rozgrywkach, powołują koordynatorów uczelnianych oraz budowane są struktury regionalne.

Inicjatywa ALOG ma na celu rozwój oraz propagowanie esportu na poziomie akademickim poprzez turnieje i rozgrywki między oficjalnymi reprezentacjami uczelni w Polsce. W budowę sekcji esportowych na uczelniach oraz koordynowaniem tychże zaangażowane są szczególnie samorządy studenckie.

Oprócz samych rozgrywek skupiamy się także na informowaniu społeczeństwa czym jest esport oraz staramy się obalać stereotypy dotyczące samego esportu i środowiska graczy. Zależy nam aby promować pozytywny wizerunek gracza oraz – również w samym środowisku gamerskim – promować zdrowe zasady. Cel jaki sobie obraliśmy to zbliżenie esportu do sportu tradycyjnego i zasad w nim panujących.

W pierwszym sezonie pilotażowym, przeprowadziliśmy rozgrywki w której udział wzięło 13 uczelni z różnych rejonów Polski z pulą nagród 9 tys. zł.

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.