Anna Kłos będzie członkiem jury międzynarodowego konkursu Eschucha mi Voz

Miło nam poinformować, że dr Anna Kłos będzie członkiem jury międzynarodowego konkursu na plakat poświęconego prawom dzieci - Eschucha mi Voz.
Serdecznie gratulujemy.

Eschucha mi Voz to międzynarodowy konkurs plakatowy organizowany od 2012 roku i poświęcony prawom dzieci. Tematem przewodnim konkursu są kwestie związane z poprawą świata i tworzeniem lepszych warunków rozwojowych dla dzieci.

Każdy uczestnik może zgłosić do 3 plakatów, a prace można nadsyłać do 15 czerwca 2017. Więcej informacji dotyczących zgłaszania prac na www.escuchamivoz.org.

Warszawskie Dni Informatyki 2017

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.