Anna Kłos będzie członkiem jury międzynarodowego konkursu Eschucha mi Voz

Miło nam poinformować, że dr Anna Kłos będzie członkiem jury międzynarodowego konkursu na plakat poświęconego prawom dzieci - Eschucha mi Voz.
Serdecznie gratulujemy.

Eschucha mi Voz to międzynarodowy konkurs plakatowy organizowany od 2012 roku i poświęcony prawom dzieci. Tematem przewodnim konkursu są kwestie związane z poprawą świata i tworzeniem lepszych warunków rozwojowych dla dzieci.

Każdy uczestnik może zgłosić do 3 plakatów, a prace można nadsyłać do 15 czerwca 2017. Więcej informacji dotyczących zgłaszania prac na www.escuchamivoz.org.

Warszawskie Dni Informatyki 2017

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021
23/07/2020

Funkcjonowanie WIT w roku akademickim 2020/2021

Informacje o sposobie organizacji zajęć dydaktycznych w nowym roku akademickim.
Super zarobki Absolwentów WIT
16/07/2020

Super zarobki Absolwentów WIT

Ogólnopolski system monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów właśnie został zaktualizowany o kolejny rocznik.
Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!