Aplikuj na prestiżowy staż w Microsoft !

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, studiujesz i/lub ukończyłeś kierunek techniczny i chciałbyś odbyć staż w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013″, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Staż w Microsoft będzie idealną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia, tak bardzo oczekiwanego przez przyszłych pracodawców.

Wymagania:

• tytuł licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie inżynierii, informatyki lub pokrewnych (lub w trakcie studiów)
  • preferowane co najmniej 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w językach C/C++, Java, C# lub innym
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu architektury narzędzi, jak również definicji funkcji i analiz wykonalności
  • umiejętność twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz nieszablonowego myślenia
  • umiejętność szacowania czasu realizacji projektów
  • zdolność rozwiązywania złożonych problemów i tworzenia systemów automatyzacji oraz sterowników urządzeń

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie .

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.