Aplikuj na prestiżowy staż w Microsoft !

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, studiujesz i/lub ukończyłeś kierunek techniczny i chciałbyś odbyć staż w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013″, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Staż w Microsoft będzie idealną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia, tak bardzo oczekiwanego przez przyszłych pracodawców.

Wymagania:

• tytuł licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie inżynierii, informatyki lub pokrewnych (lub w trakcie studiów)
  • preferowane co najmniej 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w językach C/C++, Java, C# lub innym
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu architektury narzędzi, jak również definicji funkcji i analiz wykonalności
  • umiejętność twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz nieszablonowego myślenia
  • umiejętność szacowania czasu realizacji projektów
  • zdolność rozwiązywania złożonych problemów i tworzenia systemów automatyzacji oraz sterowników urządzeń

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie .

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.
WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów
17/07/2019

WIT po raz kolejny Uczelnią Liderów

Uzyskaliśmy certyfikat Uczelnia Liderów 2019 z wyróżnieniem specjalnym! W Uczelni Liderów warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.