Aplikuj na prestiżowy staż w Microsoft !

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, studiujesz i/lub ukończyłeś kierunek techniczny i chciałbyś odbyć staż w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013″, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Staż w Microsoft będzie idealną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia, tak bardzo oczekiwanego przez przyszłych pracodawców.

Wymagania:

• tytuł licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie inżynierii, informatyki lub pokrewnych (lub w trakcie studiów)
  • preferowane co najmniej 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w językach C/C++, Java, C# lub innym
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu architektury narzędzi, jak również definicji funkcji i analiz wykonalności
  • umiejętność twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz nieszablonowego myślenia
  • umiejętność szacowania czasu realizacji projektów
  • zdolność rozwiązywania złożonych problemów i tworzenia systemów automatyzacji oraz sterowników urządzeń

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie .

Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.
Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365
24/03/2020

Wprowadzamy kolejne rozwiązania - OneDrive w ramach Office 365

Dysk w chmurze OneDrive o pojemności 1 TB dla Studentów, Wykładowców i Pracowników WIT.
Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth
20/03/2020

Filmy z wernisażu wystawy Upgrowth

28 lutego 2020 r. był wernisaż wystawy UPGROWTH 2018/2019 - najlepsze dyplomy WIT.