Aplikuj na prestiżowy staż w Microsoft !

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, studiujesz i/lub ukończyłeś kierunek techniczny i chciałbyś odbyć staż w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013″, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Staż w Microsoft będzie idealną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia, tak bardzo oczekiwanego przez przyszłych pracodawców.

Wymagania:

• tytuł licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie inżynierii, informatyki lub pokrewnych (lub w trakcie studiów)
  • preferowane co najmniej 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w językach C/C++, Java, C# lub innym
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu architektury narzędzi, jak również definicji funkcji i analiz wykonalności
  • umiejętność twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz nieszablonowego myślenia
  • umiejętność szacowania czasu realizacji projektów
  • zdolność rozwiązywania złożonych problemów i tworzenia systemów automatyzacji oraz sterowników urządzeń

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie .

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.