Aplikuj na prestiżowy staż w Microsoft !

Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Czechy, Dania, Irlandia lub Norwegia – jeśli w którymś z tych państw chciałabyś odbyć prestiżowy staż w dziale rozwoju oprogramowania Microsoft, nie czekaj! Właśnie ruszyła rekrutacja skierowana do studentów i absolwentów kierunków technicznych – najlepsi kandydaci odbędą pierwsze rozmowy kwalifikacyjne jeszcze w listopadzie tego roku.

Jeśli jesteś pasjonatem technologii, studiujesz i/lub ukończyłeś kierunek techniczny i chciałbyś odbyć staż w firmie, mogącej pochwalić się tytułem „Najlepszego Miejsca Pracy Polska 2013″, ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Staż w Microsoft będzie idealną okazją do sprawdzenia swojej wiedzy, rozwinięcia umiejętności oraz zdobycia cennego doświadczenia, tak bardzo oczekiwanego przez przyszłych pracodawców.

Wymagania:

• tytuł licencjata, magistra lub doktora w dziedzinie inżynierii, informatyki lub pokrewnych (lub w trakcie studiów)
  • preferowane co najmniej 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w językach C/C++, Java, C# lub innym
  • doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu architektury narzędzi, jak również definicji funkcji i analiz wykonalności
  • umiejętność twórczego i innowacyjnego rozwiązywania problemów oraz nieszablonowego myślenia
  • umiejętność szacowania czasu realizacji projektów
  • zdolność rozwiązywania złożonych problemów i tworzenia systemów automatyzacji oraz sterowników urządzeń

Więcej szczegółów oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie .

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.