AZS WSISiZ i AZS Uniwersytetu Gdańskiego są organizatorami Pucharu Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej

W dniach 12-15 lipca 2009 na plaży miejskiej w Gdyni razem z Uniwersytetem Gdańskim organizujemy Puchar Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej. Rozegrany będzie turniej męski, żeński oraz mikstów.
Więcej informacji na temat Pucharu oraz relacje z poszczególnych dni, znajdziesz na stronie AZS

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.