AZS WSISiZ i AZS Uniwersytetu Gdańskiego są organizatorami Pucharu Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej

W dniach 12-15 lipca 2009 na plaży miejskiej w Gdyni razem z Uniwersytetem Gdańskim organizujemy Puchar Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej. Rozegrany będzie turniej męski, żeński oraz mikstów.
Więcej informacji na temat Pucharu oraz relacje z poszczególnych dni, znajdziesz na stronie AZS

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.