AZS WSISiZ i AZS Uniwersytetu Gdańskiego są organizatorami Pucharu Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej

W dniach 12-15 lipca 2009 na plaży miejskiej w Gdyni razem z Uniwersytetem Gdańskim organizujemy Puchar Zarządu Głównego AZS w siatkówce plażowej. Rozegrany będzie turniej męski, żeński oraz mikstów.
Więcej informacji na temat Pucharu oraz relacje z poszczególnych dni, znajdziesz na stronie AZS

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.