Badania "My Future Career 2009"

Wyobraź sobie idealną ścieżkę kariery... Jakim wyzwaniom musisz sprostać? Jakie wartości i zasady pracy są dla Ciebie najistotniejsze? Kto jest Twoim Idealnym Pracodawcą? Weź udział w badaniu My Future Career i podziel się swoimi poglądami. Zastanów się jak może wyglądać Twoja przyszłość, zdecyduj, jakie wartości i cechy pracodawcy są dla Ciebie najważniejsze. Wypełnij kwestionariusz umieszczony na stronie http://www.myfuturecareer09.com/pl i wykorzystaj uzyskane wyniki do precyzyjnego określenia kierunku swojej kariery!
Po wypełnieniu ankiety otrzymasz indywidualny Profil Kariery, skonstruowany w oparciu o Twoje odpowiedzi i Przewodnik po Karierze "Wetfeet" (Job Hunting A to Z: landing the job you want). Ponadto, uczestnicząc w badaniu masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród: - dwuosobowa wycieczka do Ice Hotelu w Jukkasjarvi w Szwecji - 10 zaproszeń na majową galę Universum Awards w Warszawie - 10 książek o tematyce biznesowej - 2 interaktywne kursy językowe Tell Me More PERFORMANCE firmy Techland (do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, francuski) - 2000 najlepszych książek audiobook ufundowanych przez AudioBook.pl bezpośrednio do ściągnięcia na Twój komputer - atrakcyjne akcesoria firmy GOLLA, dzięki którym Twój laptop lub iPod nabiorą niepowtarzalnego charakteru a także, dla urozmaicenia aktywnej strony Twojego życia: - skoki na bungee i skoki ze spadochronem, nauka wspinaczki, windsurfing, nurkowanie, sesje jogi Już teraz wyjdź naprzeciw swojej przygodzie! Pamiętaj, że udział w badaniu jest anonimowy, Twoje odpowiedzi pozostaną poufne. Wszelkie pytania prosimy kierować do Universum na adres: mfc09pl@universum.se Dziękujemy za poświęcony czas oraz udział w badaniu!

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.