Badania "My Future Career 2009"

Wyobraź sobie idealną ścieżkę kariery... Jakim wyzwaniom musisz sprostać? Jakie wartości i zasady pracy są dla Ciebie najistotniejsze? Kto jest Twoim Idealnym Pracodawcą? Weź udział w badaniu My Future Career i podziel się swoimi poglądami. Zastanów się jak może wyglądać Twoja przyszłość, zdecyduj, jakie wartości i cechy pracodawcy są dla Ciebie najważniejsze. Wypełnij kwestionariusz umieszczony na stronie http://www.myfuturecareer09.com/pl i wykorzystaj uzyskane wyniki do precyzyjnego określenia kierunku swojej kariery!
Po wypełnieniu ankiety otrzymasz indywidualny Profil Kariery, skonstruowany w oparciu o Twoje odpowiedzi i Przewodnik po Karierze "Wetfeet" (Job Hunting A to Z: landing the job you want). Ponadto, uczestnicząc w badaniu masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród: - dwuosobowa wycieczka do Ice Hotelu w Jukkasjarvi w Szwecji - 10 zaproszeń na majową galę Universum Awards w Warszawie - 10 książek o tematyce biznesowej - 2 interaktywne kursy językowe Tell Me More PERFORMANCE firmy Techland (do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, francuski) - 2000 najlepszych książek audiobook ufundowanych przez AudioBook.pl bezpośrednio do ściągnięcia na Twój komputer - atrakcyjne akcesoria firmy GOLLA, dzięki którym Twój laptop lub iPod nabiorą niepowtarzalnego charakteru a także, dla urozmaicenia aktywnej strony Twojego życia: - skoki na bungee i skoki ze spadochronem, nauka wspinaczki, windsurfing, nurkowanie, sesje jogi Już teraz wyjdź naprzeciw swojej przygodzie! Pamiętaj, że udział w badaniu jest anonimowy, Twoje odpowiedzi pozostaną poufne. Wszelkie pytania prosimy kierować do Universum na adres: mfc09pl@universum.se Dziękujemy za poświęcony czas oraz udział w badaniu!

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.
Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN
24/10/2018

Prelegenci z WIT na IX Zjeździe FUN

FUN – Forum Uczelni Niepublicznych jest Komisją Branżową Parlamentu Studentów RP zrzeszającą samorządy studenckie uczelni niepublicznych w Polsce.