Badania "My Future Career 2009"

Wyobraź sobie idealną ścieżkę kariery... Jakim wyzwaniom musisz sprostać? Jakie wartości i zasady pracy są dla Ciebie najistotniejsze? Kto jest Twoim Idealnym Pracodawcą? Weź udział w badaniu My Future Career i podziel się swoimi poglądami. Zastanów się jak może wyglądać Twoja przyszłość, zdecyduj, jakie wartości i cechy pracodawcy są dla Ciebie najważniejsze. Wypełnij kwestionariusz umieszczony na stronie http://www.myfuturecareer09.com/pl i wykorzystaj uzyskane wyniki do precyzyjnego określenia kierunku swojej kariery!
Po wypełnieniu ankiety otrzymasz indywidualny Profil Kariery, skonstruowany w oparciu o Twoje odpowiedzi i Przewodnik po Karierze "Wetfeet" (Job Hunting A to Z: landing the job you want). Ponadto, uczestnicząc w badaniu masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród: - dwuosobowa wycieczka do Ice Hotelu w Jukkasjarvi w Szwecji - 10 zaproszeń na majową galę Universum Awards w Warszawie - 10 książek o tematyce biznesowej - 2 interaktywne kursy językowe Tell Me More PERFORMANCE firmy Techland (do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, francuski) - 2000 najlepszych książek audiobook ufundowanych przez AudioBook.pl bezpośrednio do ściągnięcia na Twój komputer - atrakcyjne akcesoria firmy GOLLA, dzięki którym Twój laptop lub iPod nabiorą niepowtarzalnego charakteru a także, dla urozmaicenia aktywnej strony Twojego życia: - skoki na bungee i skoki ze spadochronem, nauka wspinaczki, windsurfing, nurkowanie, sesje jogi Już teraz wyjdź naprzeciw swojej przygodzie! Pamiętaj, że udział w badaniu jest anonimowy, Twoje odpowiedzi pozostaną poufne. Wszelkie pytania prosimy kierować do Universum na adres: mfc09pl@universum.se Dziękujemy za poświęcony czas oraz udział w badaniu!

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!