Badania "My Future Career 2009"

Wyobraź sobie idealną ścieżkę kariery... Jakim wyzwaniom musisz sprostać? Jakie wartości i zasady pracy są dla Ciebie najistotniejsze? Kto jest Twoim Idealnym Pracodawcą? Weź udział w badaniu My Future Career i podziel się swoimi poglądami. Zastanów się jak może wyglądać Twoja przyszłość, zdecyduj, jakie wartości i cechy pracodawcy są dla Ciebie najważniejsze. Wypełnij kwestionariusz umieszczony na stronie http://www.myfuturecareer09.com/pl i wykorzystaj uzyskane wyniki do precyzyjnego określenia kierunku swojej kariery!
Po wypełnieniu ankiety otrzymasz indywidualny Profil Kariery, skonstruowany w oparciu o Twoje odpowiedzi i Przewodnik po Karierze "Wetfeet" (Job Hunting A to Z: landing the job you want). Ponadto, uczestnicząc w badaniu masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród: - dwuosobowa wycieczka do Ice Hotelu w Jukkasjarvi w Szwecji - 10 zaproszeń na majową galę Universum Awards w Warszawie - 10 książek o tematyce biznesowej - 2 interaktywne kursy językowe Tell Me More PERFORMANCE firmy Techland (do wyboru: angielski, włoski, hiszpański, niemiecki, francuski) - 2000 najlepszych książek audiobook ufundowanych przez AudioBook.pl bezpośrednio do ściągnięcia na Twój komputer - atrakcyjne akcesoria firmy GOLLA, dzięki którym Twój laptop lub iPod nabiorą niepowtarzalnego charakteru a także, dla urozmaicenia aktywnej strony Twojego życia: - skoki na bungee i skoki ze spadochronem, nauka wspinaczki, windsurfing, nurkowanie, sesje jogi Już teraz wyjdź naprzeciw swojej przygodzie! Pamiętaj, że udział w badaniu jest anonimowy, Twoje odpowiedzi pozostaną poufne. Wszelkie pytania prosimy kierować do Universum na adres: mfc09pl@universum.se Dziękujemy za poświęcony czas oraz udział w badaniu!

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.