Badanie dotyczące edukacji i kariery zawodowej – do wygrania atrakcyjne nagrody!

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery.
Krótka ankieta internetowa zawiera pytania dotyczące m.in. zadowolenia ze studiów, aspiracji związanych z karierą zawodową oraz oczekiwań wobec przyszłych pracodawców.

Po wypełnieniu ankiety możesz porównać wyniki z przeciętnymi odpowiedziami studentów w Polsce i Europie. Dodatkowo masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród:

• 2 x € 1000
  • 5 x € 500
» Weż udział w badaniu

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.