Badanie dotyczące edukacji i kariery zawodowej – do wygrania atrakcyjne nagrody!

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery.
Krótka ankieta internetowa zawiera pytania dotyczące m.in. zadowolenia ze studiów, aspiracji związanych z karierą zawodową oraz oczekiwań wobec przyszłych pracodawców.

Po wypełnieniu ankiety możesz porównać wyniki z przeciętnymi odpowiedziami studentów w Polsce i Europie. Dodatkowo masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród:

• 2 x € 1000
  • 5 x € 500
» Weż udział w badaniu

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z trendence Institut.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.