„Bankowość. Finanse. Samorząd – Wiedza on-line”

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line".

ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych:

• Miesięcznik Finansowy BANK
  • Europejski Doradca Samorządowy
  • Nowoczesny Bank Spółdzielczy
  • Finansowanie Nieruchomości
  • Kurier Finansowy

W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl.
Otrzymuje się dostęp do:

• aktualnych i archiwalnych wydań pism (dostępne on-line, po zalogowaniu się na stronie aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu
Związek Banków Polskich
dr hab. inż. Maciej Krawczak
Rektor
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.