„Bankowość. Finanse. Samorząd – Wiedza on-line”

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line".

ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych:

• Miesięcznik Finansowy BANK
  • Europejski Doradca Samorządowy
  • Nowoczesny Bank Spółdzielczy
  • Finansowanie Nieruchomości
  • Kurier Finansowy

W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl.
Otrzymuje się dostęp do:

• aktualnych i archiwalnych wydań pism (dostępne on-line, po zalogowaniu się na stronie aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu
Związek Banków Polskich
dr hab. inż. Maciej Krawczak
Rektor
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.