„Bankowość. Finanse. Samorząd – Wiedza on-line”

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line".

ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych:

• Miesięcznik Finansowy BANK
  • Europejski Doradca Samorządowy
  • Nowoczesny Bank Spółdzielczy
  • Finansowanie Nieruchomości
  • Kurier Finansowy

W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl.
Otrzymuje się dostęp do:

• aktualnych i archiwalnych wydań pism (dostępne on-line, po zalogowaniu się na stronie aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu
Związek Banków Polskich
dr hab. inż. Maciej Krawczak
Rektor
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.
Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”
08/04/2019

Wystawa Joanny Mankiewicz „Struktura pyłu”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.