„Bankowość. Finanse. Samorząd – Wiedza on-line”

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line".

ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych:

• Miesięcznik Finansowy BANK
  • Europejski Doradca Samorządowy
  • Nowoczesny Bank Spółdzielczy
  • Finansowanie Nieruchomości
  • Kurier Finansowy

W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl.
Otrzymuje się dostęp do:

• aktualnych i archiwalnych wydań pism (dostępne on-line, po zalogowaniu się na stronie aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu
Związek Banków Polskich
dr hab. inż. Maciej Krawczak
Rektor
Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.