Bazy EBSCO Publishing na rok 2010

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakupiło licencję krajową pakietu podstawowego bazy EBSCO Publishing na rok 2010, celem udostępnienia jednostkom naukowym w Polsce. Ten pakiet obejmuje szeroki zakres dziedzinowy: nauki ścisłe, humanistyczne, społeczne, psychologię, edukację, nauki ekonomiczne, biznes, informatykę, technikę, biologię, chemię, fizykę, nauki medyczne, biomedyczne.
Bazy te są dostępne na stronie http://search.ebscohost.com/ w sieci Naszej Szkoły (tzn. z każdego komputera Uczelni). Dostęp domowy dla pracowników Uczelni jest także możliwy, ale po skontaktowaniu się z pracownikami Biblioteki WSISIZ.

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.
Dzień Otwarty WIT
20/06/2020

Dzień Otwarty WIT

Obejrzyj webinary DNIA OTWARTEGO WIT on‑line!