Bazy EBSCO Publishing na rok 2010

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakupiło licencję krajową pakietu podstawowego bazy EBSCO Publishing na rok 2010, celem udostępnienia jednostkom naukowym w Polsce. Ten pakiet obejmuje szeroki zakres dziedzinowy: nauki ścisłe, humanistyczne, społeczne, psychologię, edukację, nauki ekonomiczne, biznes, informatykę, technikę, biologię, chemię, fizykę, nauki medyczne, biomedyczne.
Bazy te są dostępne na stronie http://search.ebscohost.com/ w sieci Naszej Szkoły (tzn. z każdego komputera Uczelni). Dostęp domowy dla pracowników Uczelni jest także możliwy, ale po skontaktowaniu się z pracownikami Biblioteki WSISIZ.

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.