Bazy EBSCO Publishing na rok 2010

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zakupiło licencję krajową pakietu podstawowego bazy EBSCO Publishing na rok 2010, celem udostępnienia jednostkom naukowym w Polsce. Ten pakiet obejmuje szeroki zakres dziedzinowy: nauki ścisłe, humanistyczne, społeczne, psychologię, edukację, nauki ekonomiczne, biznes, informatykę, technikę, biologię, chemię, fizykę, nauki medyczne, biomedyczne.
Bazy te są dostępne na stronie http://search.ebscohost.com/ w sieci Naszej Szkoły (tzn. z każdego komputera Uczelni). Dostęp domowy dla pracowników Uczelni jest także możliwy, ale po skontaktowaniu się z pracownikami Biblioteki WSISIZ.

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021
24/09/2020

Rozkłady zajęć w roku akademickim 2020/2021

Informacja dotycząca organizacji zajęć dydaktycznych w WIT w nowym roku akademickim 2020/2021.
Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski
24/09/2020

Sukces naszej studentki na Akademickich Mistrzostwach Polski

Miło nam poinformować, że nasza studentka Informatyki II stopnia i reprezentantka Klubu Uczelnianego AZS WIT Magdalena Cebula zajmuje III miejsce w Akademickich Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.
Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.