Behance Portfolio Review #7 - nagradzamy najlepszych

14 maja 2015 r. w WIT odbędzie się Behance Portfolio Review #7. Serdecznie zapraszamy.

Nagrody dla najlepszych prac wystawowych

Miejsca: 1 i 2

Wejściówka na Konferencję VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związanej z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach

Miejsca: 3 i 4

Książka SUPER-MODIFIED: THE BEHANCE BOOK OF CREATIVE WORK

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.