Behance Portfolio Review #7 - nagradzamy najlepszych

14 maja 2015 r. w WIT odbędzie się Behance Portfolio Review #7. Serdecznie zapraszamy.

Nagrody dla najlepszych prac wystawowych

Miejsca: 1 i 2

Wejściówka na Konferencję VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związanej z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach

Miejsca: 3 i 4

Książka SUPER-MODIFIED: THE BEHANCE BOOK OF CREATIVE WORK

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.