Behance Portfolio Review #7 - nagradzamy najlepszych

14 maja 2015 r. w WIT odbędzie się Behance Portfolio Review #7. Serdecznie zapraszamy.

Nagrody dla najlepszych prac wystawowych

Miejsca: 1 i 2

Wejściówka na Konferencję VAFA – VISUAL ART FILM ANIMATION związanej z animacją 2D, 3D, efektami wizualnymi i animacją w grach

Miejsca: 3 i 4

Książka SUPER-MODIFIED: THE BEHANCE BOOK OF CREATIVE WORK

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.