Bezpłatne kursy programowania w języku C dla uczniów szkół średnich

W dniu 20 stycznia br. uruchomiliśmy trzymiesięczne, bezpłatne kursy programowania w języku C dla uczniów szkół średnich.
Kursy są efektem współpracy, jaką nawiązaliśmy z dyrektorami warszawskich liceów, którzy następnie kierują do nas swoich uczniów.

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.