Bezpłatne studia dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2006/2007.

Najlepsi kandydaci na studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania mogą studiować bezpłatnie na I roku lub I semestrze studiów. Sześciu najlepszych kandydatów – po trzech na wydział – jest zwolnionych z opłat czesnego w I i II semestrze, natomiast sześciu następnych – także po trzech na wydział – zwolnionych jest z opłat czesnego na I semestrze studiów.W celu wybrania 12 najlepszych kandydatów na studia tworzy się listę rankingową, która będzie określona na podstawie wyników na maturze lub/i sprawdzianie z matematyki oraz niektórych innych przedmiotów według formuł przeliczających oceny na starej maturze, nowej maturze i wynik sprawdzianu na jednolitą skalę punktową od 0 do 400. Uczestnicy II stopnia krajowej olimpiady matematycznej, fizycznej lub informatycznej otrzymują dodatkowo 50 pkt, a laureaci tego stopnia - 100 pkt. Lista rankingowa zostanie ustalona dla osób przyjętych na studia do 15 października 2006 i w tym terminie ogłoszone będą nazwiska osób nagrodzonych. Zobacz więcej!

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta
20/03/2019

Studentki WIT w drugim etapie konkursu Strefa Studenta

Studentki kierunku Grafika WIT: Angelika Zwolińska i Maria Firsova, które na zajęciach Małgorzaty Sobocińskiej-Kiss z Projektowania Graficznego 2 robiły projekty serii opakowań na produkty spożywcze zostały wybrane w pierwszym etapie 8. edycji konkursu "Strefa Studenta".
Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości
19/03/2019

Kierunek Grafika WIT z Certyfikatem i Znakiem Jakości "Studia z Przyszłością" 2019

Podczas Gali Finałowej Programu Akredytacji Kierunków Studiów kierunek Grafika (studia II stopnia) został nagrodzony i otrzymał Certyfikat i Znak Jakości "Studia z Przyszłością".
Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki
19/03/2019

Tajemnica drugiej strony – Dariusz Mlącki

22 lutego 2019 r. w Galeria Bielska BWA odbył się wernisaż wystawy "Tajemnica drugiej strony" pracownika WIT Dariusza Mląckiego, który prowadzi na kierunku Grafika zajęcia z Rysunku i Malarstwa.
Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną
18/03/2019

Joanny Krzysztoń – Ile światła potrzeba by ciemność uczynić znośną

Zapraszamy na wystawę Joanny Krzysztoń - wykładowcy Malarstwa na kierunku Grafika WIT.
Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów
15/03/2019

Międzynarodowy Konkurs Ilustratorski dla studentów

WIT partnerem Międzynarodowego Konkursu Ilustratorskiego SIGNU. W jury konkursu jest Anna Kłos , która prowadzi zajęcia z projektowania graficznego oraz wykłady z historii projektowania graficznego w WIT.
Finał akcji „Czekam na Ciebie”
11/03/2019

Finał akcji „Czekam na Ciebie”

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytkim za wsparcie akcji „Czekam na Ciebie”. Zebrane zostało 6 200,00 (sześć tysięcy dwieście złotych)! Trzy grafiki zostały zakupione przez WIT - wkrótce będziecie mogli je podziwiać na korytarzu w budynku przy ul. Newelskiej.