Bezpłatne studia dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2006/2007.

Najlepsi kandydaci na studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania mogą studiować bezpłatnie na I roku lub I semestrze studiów. Sześciu najlepszych kandydatów – po trzech na wydział – jest zwolnionych z opłat czesnego w I i II semestrze, natomiast sześciu następnych – także po trzech na wydział – zwolnionych jest z opłat czesnego na I semestrze studiów.W celu wybrania 12 najlepszych kandydatów na studia tworzy się listę rankingową, która będzie określona na podstawie wyników na maturze lub/i sprawdzianie z matematyki oraz niektórych innych przedmiotów według formuł przeliczających oceny na starej maturze, nowej maturze i wynik sprawdzianu na jednolitą skalę punktową od 0 do 400. Uczestnicy II stopnia krajowej olimpiady matematycznej, fizycznej lub informatycznej otrzymują dodatkowo 50 pkt, a laureaci tego stopnia - 100 pkt. Lista rankingowa zostanie ustalona dla osób przyjętych na studia do 15 października 2006 i w tym terminie ogłoszone będą nazwiska osób nagrodzonych. Zobacz więcej!

Koronawirus - informacja
26/02/2020

Koronawirus - informacja

Wszystkie osoby, które powróciły z krajów gdzie koronawirus jest obecny proszone są o poważne potraktowanie sprawy.
UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019
13/02/2020

UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019

Razem z Pragalerią zapraszamy na wernisaż UPGROWTH - Najlepsze Dyplomy WIT 2018/2019!
Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”
05/02/2020

Wystawa Joanny Mankiewicz „Punkty zwrotne”

Zapraszamy na wystawę Joanny Mankiewicz – wykładowcy Typografii Komputerowej na kierunku Grafika WIT.
Nowe metody selekcji podzbiorów instrumentów w złożonych problemach inwestycji portfelowych
04/02/2020

Referat wygłosi Dmitry Podkopaev – 10 lutego o godzinie 11:30.
Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja
31/01/2020

Spotkania z Twórcami: Filip Pachucki - Video/Fotorelacja

Wykład Filipa Pachuckiego "Animacja na potrzeby filmów, gier i reklam, odbył się w czwartek 30 stycznia 2020 r. w WIT.
Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii
31/01/2020

Aukcja charytatywna - na pomoc Australii w Pragalerii

Dziękujemy wszystkim za przybycie i gratulujemy nabywcom dzieł.