Bezpłatne studia dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2006/2007.

Najlepsi kandydaci na studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania mogą studiować bezpłatnie na I roku lub I semestrze studiów. Sześciu najlepszych kandydatów – po trzech na wydział – jest zwolnionych z opłat czesnego w I i II semestrze, natomiast sześciu następnych – także po trzech na wydział – zwolnionych jest z opłat czesnego na I semestrze studiów.W celu wybrania 12 najlepszych kandydatów na studia tworzy się listę rankingową, która będzie określona na podstawie wyników na maturze lub/i sprawdzianie z matematyki oraz niektórych innych przedmiotów według formuł przeliczających oceny na starej maturze, nowej maturze i wynik sprawdzianu na jednolitą skalę punktową od 0 do 400. Uczestnicy II stopnia krajowej olimpiady matematycznej, fizycznej lub informatycznej otrzymują dodatkowo 50 pkt, a laureaci tego stopnia - 100 pkt. Lista rankingowa zostanie ustalona dla osób przyjętych na studia do 15 października 2006 i w tym terminie ogłoszone będą nazwiska osób nagrodzonych. Zobacz więcej!

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019