Bezpłatne studia dla najlepszych kandydatów w roku akademickim 2006/2007.

11/07/2006

Najlepsi kandydaci na studia w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania mogą studiować bezpłatnie na I roku lub I semestrze studiów. Sześciu najlepszych kandydatów – po trzech na wydział – jest zwolnionych z opłat czesnego w I i II semestrze, natomiast sześciu następnych – także po trzech na wydział – zwolnionych jest z opłat czesnego na I semestrze studiów.W celu wybrania 12 najlepszych kandydatów na studia tworzy się listę rankingową, która będzie określona na podstawie wyników na maturze lub/i sprawdzianie z matematyki oraz niektórych innych przedmiotów według formuł przeliczających oceny na starej maturze, nowej maturze i wynik sprawdzianu na jednolitą skalę punktową od 0 do 400. Uczestnicy II stopnia krajowej olimpiady matematycznej, fizycznej lub informatycznej otrzymują dodatkowo 50 pkt, a laureaci tego stopnia - 100 pkt. Lista rankingowa zostanie ustalona dla osób przyjętych na studia do 15 października 2006 i w tym terminie ogłoszone będą nazwiska osób nagrodzonych. Zobacz więcej!