CareerCon zaprasza na Targi Kariera Inżyniera. Już w ten weekend!

Pracujesz w branży inżynieryjnej? Szukasz pracy? Zarejestruj się już dziś i odbierz BEZPŁATNĄ wejściówkę na jedyne wydarzenie, które pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę zawodową!

Lokalizacja:
Stadion Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Kiedy:
28 czerwca 2014 r.

Targi Kariera Inżyniera to:

• prezentacje liderów branży
  • wykłady merytoryczne powadzone przez ekspertów IT
  • ciekawe oferty pracy
  • bezpośredni kontakt z rekruterami największych firm
  • pokazy druku 3D – technologii, która zmieni przyszłość
  • konsultacje CV
  • catering, materiały szkoleniowe, losowanie nagród – wszystko to bez żadnych kosztów!

Weź udział w jedynym takim wydarzeniu, które pomoże Ci pokierować własną karierą zawodową!
Wszystkim uczestnikom zapewniamy: bezpłatne materiały targowe, przegląd najciekawszych ofert pracy, poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród – wszystko to zupełnie bezpłatnie! Możliwość rejestracji w dowolnej godzinie oraz udziału w wybranych prelekcjach i warsztatach.

Warunkiem udziału w Targach Kariera Inżyniera jest prawidłowe wypełnienie formularza online:

Kontakt: Emilia Łuszkiewicz (emilia.luszkiewicz@careercon.pl)

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019
17/07/2019

Uzyskaliśmy po raz kolejny certyfikat Uczelnia Liderów 2019

WIT z ogólnopolskim certyfikatem Uczelnia Liderów 2019 oraz z wyróżnieniem specjalnym! Uczelnia, w której warto się kształcić, bo program i oferta edukacyjna są dostosowane do potrzeb rynku pracy.
Justyna Kabala – „Trzy Kolory”
17/07/2019

Justyna Kabala – „Trzy Kolory”

Zapraszamy serdecznie na wystawę, której otwarcie odbędzie się 20 lipca o godzinie 16.00 w galerii Si:said w Kłajpedzie.
Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”
10/06/2019

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT
10/06/2019

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00