CareerCon zaprasza na Targi Kariera Inżyniera. Już w ten weekend!

Pracujesz w branży inżynieryjnej? Szukasz pracy? Zarejestruj się już dziś i odbierz BEZPŁATNĄ wejściówkę na jedyne wydarzenie, które pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę zawodową!

Lokalizacja:
Stadion Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Kiedy:
28 czerwca 2014 r.

Targi Kariera Inżyniera to:

• prezentacje liderów branży
  • wykłady merytoryczne powadzone przez ekspertów IT
  • ciekawe oferty pracy
  • bezpośredni kontakt z rekruterami największych firm
  • pokazy druku 3D – technologii, która zmieni przyszłość
  • konsultacje CV
  • catering, materiały szkoleniowe, losowanie nagród – wszystko to bez żadnych kosztów!

Weź udział w jedynym takim wydarzeniu, które pomoże Ci pokierować własną karierą zawodową!
Wszystkim uczestnikom zapewniamy: bezpłatne materiały targowe, przegląd najciekawszych ofert pracy, poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród – wszystko to zupełnie bezpłatnie! Możliwość rejestracji w dowolnej godzinie oraz udziału w wybranych prelekcjach i warsztatach.

Warunkiem udziału w Targach Kariera Inżyniera jest prawidłowe wypełnienie formularza online:

Kontakt: Emilia Łuszkiewicz (emilia.luszkiewicz@careercon.pl)

Warsztaty z Mirosławem Jękotem
15/10/2019

Warsztaty z Mirosławem Jękotem

24 października w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju WSISiZ” odbędą się zajęcia warsztatowe „Zarządzanie stresem w biznesie”.
Czytaj więcej o warsztatach dla studentów
Wystawa Abstrakcja i Geometria
09/10/2019

Wystawa Abstrakcja i Geometria

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy, której kuratorami są wspaniali wykładowcy kierunku Grafika WIT: Anna Kłos (Retroavangarda) oraz Dariusz Mlącki (Galeria Korekta)
Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego
09/10/2019

Złoty Medal dla Profesora Mieczysława Wasilewskiego

Profesor Mieczysław Wasilewski otrzymał złoty Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”
Joanna Krzysztoń Teraz Kolor
07/10/2019

Joanna Krzysztoń Teraz Kolor

Serdecznie zapraszamy na wernisaż i wystawę malarstwa Joanny Krzysztoń, wykładowcy WIT.
Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów
02/10/2019

Wyróżnienie dla promotorów i opiekunów

Podczas Inauguracji roku akademickiego 2019/2020 promotorom i opiekunom prac dyplomowych zostały wręczone nagrody.
Wystawa Andrzeja Wieteszki
26/09/2019