CareerCon zaprasza na Targi Kariera Inżyniera. Już w ten weekend!

Pracujesz w branży inżynieryjnej? Szukasz pracy? Zarejestruj się już dziś i odbierz BEZPŁATNĄ wejściówkę na jedyne wydarzenie, które pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę zawodową!

Lokalizacja:
Stadion Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Kiedy:
28 czerwca 2014 r.

Targi Kariera Inżyniera to:

• prezentacje liderów branży
  • wykłady merytoryczne powadzone przez ekspertów IT
  • ciekawe oferty pracy
  • bezpośredni kontakt z rekruterami największych firm
  • pokazy druku 3D – technologii, która zmieni przyszłość
  • konsultacje CV
  • catering, materiały szkoleniowe, losowanie nagród – wszystko to bez żadnych kosztów!

Weź udział w jedynym takim wydarzeniu, które pomoże Ci pokierować własną karierą zawodową!
Wszystkim uczestnikom zapewniamy: bezpłatne materiały targowe, przegląd najciekawszych ofert pracy, poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród – wszystko to zupełnie bezpłatnie! Możliwość rejestracji w dowolnej godzinie oraz udziału w wybranych prelekcjach i warsztatach.

Warunkiem udziału w Targach Kariera Inżyniera jest prawidłowe wypełnienie formularza online:

Kontakt: Emilia Łuszkiewicz (emilia.luszkiewicz@careercon.pl)

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna
24/01/2020

Na Pomoc Australii - Aukcja Charytatywna

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Aukcji Charytatywnej „Na Pomoc Australii!”.
Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT
24/01/2020

Trzeci Wymiar Grafiki / Galeria WIT

Serdecznie zapraszamy na wystawę pt. „Trzeci Wymiar Grafiki”, na którą składają się prace studentów z pracowni Rzeźby Cyfrowej oraz Rzeźby i Rysunku prowadzonej przez dr Krzysztofa Franaszka.
Dowiedz sie więcej o wystawie Trzeci Wymiar Grafiki
WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Poznaj szczegóły wydarzenia ITechDay 2020
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.