CareerCon zaprasza na Targi Kariera Inżyniera. Już w ten weekend!

Pracujesz w branży inżynieryjnej? Szukasz pracy? Zarejestruj się już dziś i odbierz BEZPŁATNĄ wejściówkę na jedyne wydarzenie, które pomoże Ci wybrać najlepszą ścieżkę zawodową!

Lokalizacja:
Stadion Narodowy, al. Ks. J. Poniatowskiego 1, Warszawa

Kiedy:
28 czerwca 2014 r.

Targi Kariera Inżyniera to:

• prezentacje liderów branży
  • wykłady merytoryczne powadzone przez ekspertów IT
  • ciekawe oferty pracy
  • bezpośredni kontakt z rekruterami największych firm
  • pokazy druku 3D – technologii, która zmieni przyszłość
  • konsultacje CV
  • catering, materiały szkoleniowe, losowanie nagród – wszystko to bez żadnych kosztów!

Weź udział w jedynym takim wydarzeniu, które pomoże Ci pokierować własną karierą zawodową!
Wszystkim uczestnikom zapewniamy: bezpłatne materiały targowe, przegląd najciekawszych ofert pracy, poczęstunek oraz losowanie atrakcyjnych nagród – wszystko to zupełnie bezpłatnie! Możliwość rejestracji w dowolnej godzinie oraz udziału w wybranych prelekcjach i warsztatach.

Warunkiem udziału w Targach Kariera Inżyniera jest prawidłowe wypełnienie formularza online:

Kontakt: Emilia Łuszkiewicz (emilia.luszkiewicz@careercon.pl)

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.
Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT
29/10/2018

Wizyty studyjne i warsztaty w firmie IBPM S.A. dla studentów WIT

W dniach 21.11.2018 - 23.11.2018 w ramach Projektu UE pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” odbędzie się druga edycja wizyty studyjnej studentów WIT w firmie IBPM S.A. w Gdyni.