21 czerwca br w naszej uczelni zostały zorganizowane wybory elektorów do Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego.

W 19 IV Warszawskim Wspólnym Okręgu Wyborczym w kurii profesorów i doktorów habilitowanych wybrani zostali: Prof. Olgierd Hryniewicz, Dr hab. Michał Inkielman, Dr hab. Krzysztof Szkatuła (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania); Prof. Jerzy Kleer (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Prof. Jan Monkiewicz (Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości). W kurii doktorów wybrani zostali: Dr Roman Goryszewski (Wyższa Szkoła Menadżerska SIG); Dr Andrzej Kondratowicz (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Dr Lech Kruś (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania).

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.