21 czerwca br w naszej uczelni zostały zorganizowane wybory elektorów do Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego.

W 19 IV Warszawskim Wspólnym Okręgu Wyborczym w kurii profesorów i doktorów habilitowanych wybrani zostali: Prof. Olgierd Hryniewicz, Dr hab. Michał Inkielman, Dr hab. Krzysztof Szkatuła (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania); Prof. Jerzy Kleer (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Prof. Jan Monkiewicz (Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości). W kurii doktorów wybrani zostali: Dr Roman Goryszewski (Wyższa Szkoła Menadżerska SIG); Dr Andrzej Kondratowicz (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Dr Lech Kruś (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania).

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.