21 czerwca br w naszej uczelni zostały zorganizowane wybory elektorów do Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego.

W 19 IV Warszawskim Wspólnym Okręgu Wyborczym w kurii profesorów i doktorów habilitowanych wybrani zostali: Prof. Olgierd Hryniewicz, Dr hab. Michał Inkielman, Dr hab. Krzysztof Szkatuła (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania); Prof. Jerzy Kleer (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Prof. Jan Monkiewicz (Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości). W kurii doktorów wybrani zostali: Dr Roman Goryszewski (Wyższa Szkoła Menadżerska SIG); Dr Andrzej Kondratowicz (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Dr Lech Kruś (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania).

Weź udział w programie Erasmus+
16/11/2020

Weź udział w programie Erasmus+

Szanowni Studenci! Mimo niesprzyjającej sytuacji związanej z epidemią Covid chcielibyśmy Wam przypomnieć o możliwości wzięcia udziału w programie Erasmus.
Valencia Design Education Forum 2020
04/11/2020

Valencia Design Education Forum 2020

Nasz wykładowca dr Michał Piekarski weźmie udział w konferencji online „Valencia Design Education Forum 2020” o edukacji w szkołach artystycznych.
O wyznaczaniu dwustronnych aproksymacji frontu Pareto w złożonych obliczeniowo problemach optymalizacji wielokryterialnej
04/11/2020

Zapraszamy na Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.