21 czerwca br w naszej uczelni zostały zorganizowane wybory elektorów do Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego.

W 19 IV Warszawskim Wspólnym Okręgu Wyborczym w kurii profesorów i doktorów habilitowanych wybrani zostali: Prof. Olgierd Hryniewicz, Dr hab. Michał Inkielman, Dr hab. Krzysztof Szkatuła (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania); Prof. Jerzy Kleer (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Prof. Jan Monkiewicz (Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości). W kurii doktorów wybrani zostali: Dr Roman Goryszewski (Wyższa Szkoła Menadżerska SIG); Dr Andrzej Kondratowicz (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Dr Lech Kruś (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania).

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wirtualna konferencja Digital (R)evolution

Wraz z firmą Inprogress zapraszamy Państwa do udziału w wirtualnej konferencji  Digital (R)evolution. Best Management Practices In Progress, która odbędzie się 5.06.2019 r. za pośrednictwem platformy Hopin w godzinach: 10:00 – 17:00.
Rekrutacja wystartowała!

Rekrutacja wystartowała!

Kolejna rekrutacja na studia w WIT właśnie wystartowała z dniem dzisiejszym Zapraszamy na stronę rekrutacji.
Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Prace wykładowców i studentów Grafiki WIT na wystawie w Tajwanie

Miło nam poinformować, że wystawa pt. ‘Portfolio WIT’ składająca się z 40 prac naszych studentów i wykładowców została dziś otwarta w Teh-Chun Gallery of College of Arts w National Taiwan Normal University (NTNU) w Tajpej.