21 czerwca br w naszej uczelni zostały zorganizowane wybory elektorów do Rady Głównej Szkolnictwa Wyższego.

W 19 IV Warszawskim Wspólnym Okręgu Wyborczym w kurii profesorów i doktorów habilitowanych wybrani zostali: Prof. Olgierd Hryniewicz, Dr hab. Michał Inkielman, Dr hab. Krzysztof Szkatuła (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania); Prof. Jerzy Kleer (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Prof. Jan Monkiewicz (Wyższa Szkoła Ubezpieczeń i Bankowości). W kurii doktorów wybrani zostali: Dr Roman Goryszewski (Wyższa Szkoła Menadżerska SIG); Dr Andrzej Kondratowicz (OLYMPUS Szkoła Wyższa im. R. Kudlińskiego); Dr Lech Kruś (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania).

WIT partnerem ITechDay 2020
23/01/2020

WIT partnerem ITechDay 2020

Jako Partner ITechDay 2020 serdecznie zapraszamy do udziału w tym niesamowitym wydarzeniu, które odbędzie się 3 marca 2020 r.
Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami
17/01/2020

Filip Pachucki kolejnym gościem Spotkań z Twórcami

Zapraszamy na spotkanie z absolwentem Grafiki WIT Filipem Pachuckim, który od 5 lat profesjonalnie zajmuje się animacją komputerową na potrzeby filmów, gier i reklam!
Zastosowanie filtrów graficznych dla regularyzacji map fluencji w planowaniu radioterapii techniką IMRT
15/01/2020

20 stycznia Przemysław Juszczuk przedstawi referat w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN
Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu
14/01/2020

Wystawa „Rośliny nas ocalą” / Fotorelacja z wernisażu

Wernisaż wystawy „Rośliny nas ocalą”, odbył się w niedzielę 19 stycznia o godz. 14.30 w Zespole pałacowo-parkowym PAN w Jabłonnie.
Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”
13/01/2020

Indywidualna wystawa pt. „typo-collages”

Serdecznie zapraszamy na wystawę indywidualną dr Anny Kłos – wykładowcy kierunku Grafika WIT.
Dowiedz się więcej o wystawie pt. „typo-collages”
Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”
07/01/2020

Międzynarodowa wystawa plakatu społecznego „Ja, Metropolia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy w Galerii WIT „Ja, Metropolia”.