"Czy wiesz na co cię stać?" - bezpłatne szkolenie

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy.
Jest to już piąta edycja tego szkolenia w naszej Szkole. Doświadczenie poprzednich edycji wskazuje, że znaczna część studentów (nie tylko WIT) ma kłopoty z zasadniczymi umiejętnościami o charakterze społecznym, które nie tylko ułatwiają znalezienie (dobrej) pracy, ale także jej utrzymanie.
  • Czy potraficie Państwo przekonująco mówić o sobie?
  • Czy znacie swoje silne i słabe strony?
  • Czy umiecie zorientować się w nastawieniu rozmówcy w czasie wywiadu i wykorzystać je?

W czasie szkolenia przetrenujecie te i szereg innych aspektów efektywnego poruszania się na rynku pracy.

» Więcej informacji o szkoleniu

Serdecznie zapraszamy na dwuczęściowe zajęcia we czwartki, 24 listopada i 1 grudnia, o godz. 17:30 w sali 14 przy ul. Newelskiej 6.

Asertywność wspiera karierę zawodową – rozwiń swoje umiejętności i sprawdź jak uczymy zdalnie.
16/09/2020

Zapraszamy na dwugodzinny warsztat, na którym dowiesz się jak pracujemy na zajęciach w formule zdalnej.
Piękno stworzenia - wystawa
09/09/2020

Piękno stworzenia - wystawa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Anety Jaźwińskiej pt. „Piękno stworzenia” która odbędzie się w niedzielę 13 września 2020 r. o godzinie 17:00 w Wieluniu, ul. Narutowicza 13.
Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji
09/09/2020

Modelowanie mikroekonomiczne podaży - pułapki neoklasycznych funkcji produkcji

Zapraszamy na seminarium Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i  Zakładu Wspomagania Decyzji w Warunkach Ryzyka IBS PAN.