"Czy wiesz na co cię stać?" - bezpłatne szkolenie

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy.
Jest to już piąta edycja tego szkolenia w naszej Szkole. Doświadczenie poprzednich edycji wskazuje, że znaczna część studentów (nie tylko WIT) ma kłopoty z zasadniczymi umiejętnościami o charakterze społecznym, które nie tylko ułatwiają znalezienie (dobrej) pracy, ale także jej utrzymanie.
  • Czy potraficie Państwo przekonująco mówić o sobie?
  • Czy znacie swoje silne i słabe strony?
  • Czy umiecie zorientować się w nastawieniu rozmówcy w czasie wywiadu i wykorzystać je?

W czasie szkolenia przetrenujecie te i szereg innych aspektów efektywnego poruszania się na rynku pracy.

» Więcej informacji o szkoleniu

Serdecznie zapraszamy na dwuczęściowe zajęcia we czwartki, 24 listopada i 1 grudnia, o godz. 17:30 w sali 14 przy ul. Newelskiej 6.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.