"Czy wiesz na co cię stać?" - bezpłatne szkolenie

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy.
Jest to już piąta edycja tego szkolenia w naszej Szkole. Doświadczenie poprzednich edycji wskazuje, że znaczna część studentów (nie tylko WIT) ma kłopoty z zasadniczymi umiejętnościami o charakterze społecznym, które nie tylko ułatwiają znalezienie (dobrej) pracy, ale także jej utrzymanie.
  • Czy potraficie Państwo przekonująco mówić o sobie?
  • Czy znacie swoje silne i słabe strony?
  • Czy umiecie zorientować się w nastawieniu rozmówcy w czasie wywiadu i wykorzystać je?

W czasie szkolenia przetrenujecie te i szereg innych aspektów efektywnego poruszania się na rynku pracy.

» Więcej informacji o szkoleniu

Serdecznie zapraszamy na dwuczęściowe zajęcia we czwartki, 24 listopada i 1 grudnia, o godz. 17:30 w sali 14 przy ul. Newelskiej 6.

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego
23/05/2019

Plakaty urugwajskie – wykład Gabriela Benderskiego

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.