"Czy wiesz na co cię stać?" - bezpłatne szkolenie

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy.
Jest to już piąta edycja tego szkolenia w naszej Szkole. Doświadczenie poprzednich edycji wskazuje, że znaczna część studentów (nie tylko WIT) ma kłopoty z zasadniczymi umiejętnościami o charakterze społecznym, które nie tylko ułatwiają znalezienie (dobrej) pracy, ale także jej utrzymanie.
  • Czy potraficie Państwo przekonująco mówić o sobie?
  • Czy znacie swoje silne i słabe strony?
  • Czy umiecie zorientować się w nastawieniu rozmówcy w czasie wywiadu i wykorzystać je?

W czasie szkolenia przetrenujecie te i szereg innych aspektów efektywnego poruszania się na rynku pracy.

» Więcej informacji o szkoleniu

Serdecznie zapraszamy na dwuczęściowe zajęcia we czwartki, 24 listopada i 1 grudnia, o godz. 17:30 w sali 14 przy ul. Newelskiej 6.

Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.
Wystawa Ich Dwoje
05/11/2019

Wystawa Ich Dwoje

Projekt - w ramach cyklu „Dances with Sculptures”, realizowany przez artystę i wykładowcę WIT, Piotra Janowczyka - zakłada konfrontowanie współczesnych choreografów, oraz osób uprawiających specjalistyczne techniki ruchu z klasyką światowej rzeźby.
Więcej o Wystawie Ich Dwoje