"Czy wiesz na co cię stać?" - bezpłatne szkolenie

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy.
Jest to już piąta edycja tego szkolenia w naszej Szkole. Doświadczenie poprzednich edycji wskazuje, że znaczna część studentów (nie tylko WIT) ma kłopoty z zasadniczymi umiejętnościami o charakterze społecznym, które nie tylko ułatwiają znalezienie (dobrej) pracy, ale także jej utrzymanie.
  • Czy potraficie Państwo przekonująco mówić o sobie?
  • Czy znacie swoje silne i słabe strony?
  • Czy umiecie zorientować się w nastawieniu rozmówcy w czasie wywiadu i wykorzystać je?

W czasie szkolenia przetrenujecie te i szereg innych aspektów efektywnego poruszania się na rynku pracy.

» Więcej informacji o szkoleniu

Serdecznie zapraszamy na dwuczęściowe zajęcia we czwartki, 24 listopada i 1 grudnia, o godz. 17:30 w sali 14 przy ul. Newelskiej 6.

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.
Wsparcie psychologiczne
26/03/2020

Wsparcie psychologiczne

Obecny czas jest trudny dla nas wszystkich. Pod wieloma względami. Wszyscy oczekujemy powrotu do normalności, tymczasem każda osoba, z którą rozmawiamy aktualnie z czymś się zmaga i przestawia swój tryb, do którego się przyzwyczaiła na tryb wyjątkowy.