Czym zaskoczysz Head-Huntera?

Zapraszamy na 4 edycję szkolenia organizowanego w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczącą umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

POZNAJ – LEPIEJ – SAMEGO SIEBIE
I DAJ SIĘ POZNAĆ INNYM!
Czym zaskoczysz Head-Huntera?
I sprawdź się zanim inni cię sprawdzą
IV EDYCJA

Podczas dwuczęściowego 10-godzinnego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego zaświadczenia, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

Foto 1
  • przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale także umiejący przekonywająco zaprezentować swoje kompetencje. Zwolnienia z pracy dotyczą osób mniej kompetentnych i mniej wydajnych, ale najczęściej tych o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Dziekanatów

Terminy szkolenia: 20 i 27 października 2011r. (czwartki) godz. 17:30, sala nr 14
ul. Newelska 6, siedziba WSISiZ

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ
09/04/2020

Międzynarodowy konkurs SIGNÚ

Zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym
Dowiedz się więcej o międzynarodowym konkursie SIGNÚ
Życzenia Wielkanocne
08/04/2020

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo, w imieniu Rektora prof. Macieja Krawczaka, Prorektor dr Barbary Mażbic-Kulmy, Prorektora dr. Jarosława Sikorskiego i całego zespołu Uczelni WIT życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych!
Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!