Dołącz do grona projektantów Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania kierunków grafika i informatyka do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni?

Ponieważ z bazy tej mogą korzystać przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Profil w bazie mogą założyć zarówno studenci i absolwenci kierunku „grafika”, jak i „informatyka” (o ile zajmują się tworzeniem stron www, gier lub aplikacji). Założenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami - komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Jak założyć wizytówkę?

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

W procesie rejestracji prosimy o zaznaczenie Facebook’a jako źródła pozyskania informacji o Wizytowniku.

Wśród osób, które do końca października założą swój profil zaznaczając FB jako źródło informacji rozlosujemy 5 zestawów pendrive 16GB i torba ekologiczna sygnowana znakiem IWP. Dodatkowo osoby te będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym na uczelni. Temat szkolenia zostanie ustalony po zakończeniu procesu rejestracji i konsultacji z osobami, które założyły profile.

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”
22/11/2019

Wystawa Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”

Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy Anety Jaźwińskiej i Grzegorza Kalinowskiego pt. „Piękno stworzenia”.
Przyjdź na wystawę Piękno stworzenia
Kreatywny warsztat cyfrowy dla studentów WIT w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku
20/11/2019

W dniach 22–25 listopada 2019 w ramach Projektu pt. „Zintegrowany Program Rozwoju Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania” w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbędą się zajęcia Kreatywny warsztat cyfrowy.
Nowa edycja kursów CISCO
18/11/2019

Nowa edycja kursów CISCO

Program Akademii CISCO przy WIT (tak jak każdej akademii CNAP) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe oraz egzaminy są w języku polskim oraz angielskim (wszystkie semestry).
Więcej o kurach CISCO
Antypody – podróż do raju
15/11/2019

Antypody – podróż do raju

14 listopada 2019 r. o godzinie 14.30 w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku odbyło się otwarcie instalacji permanentnej „Antypody – podróż do raju”, którą zrealizowali wykładowcy Kierunku Grafika WIT: Joanna Krzysztoń i Grzegorz Rogala.
Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019
15/11/2019

Vertex WIT nominowany do Pro Juvenes 2019

Zachęcamy do głosowania w plebiscycie „Pro Juvenes” organizowanym przez Parlament Studentów RP
5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii
08/11/2019

5. Międzynarodowy Konkurs na temat typografii

Plakat Anny Kłos zakwalifikował się do finału 5. Międzynarodowego Konkursu na temat typografii.