Dołącz do grona projektantów Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania kierunków grafika i informatyka do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni?

Ponieważ z bazy tej mogą korzystać przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Profil w bazie mogą założyć zarówno studenci i absolwenci kierunku „grafika”, jak i „informatyka” (o ile zajmują się tworzeniem stron www, gier lub aplikacji). Założenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami - komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Jak założyć wizytówkę?

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

W procesie rejestracji prosimy o zaznaczenie Facebook’a jako źródła pozyskania informacji o Wizytowniku.

Wśród osób, które do końca października założą swój profil zaznaczając FB jako źródło informacji rozlosujemy 5 zestawów pendrive 16GB i torba ekologiczna sygnowana znakiem IWP. Dodatkowo osoby te będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym na uczelni. Temat szkolenia zostanie ustalony po zakończeniu procesu rejestracji i konsultacji z osobami, które założyły profile.

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie
16/09/2019

Wybierz studia Technologie Oracle w biznesie

Do 21 września trwa nabór na dualne studia stacjonarne „Technologie Oracle w biznesie” na kierunku Informatyczne Techniki Zarządzania
Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020
29/08/2019

Inauguracja Roku Akademickiego 2019/2020

Serdecznie zapraszamy na Uroczystość Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 25 września 2019 o 18.00 w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego w Warszawie.
WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio
26/08/2019

WIT z Andrzejem Wieteszką i Good Looking Studio

Trwają wytężone prace i niebawem budynek, w którym odbywają się zajęcia studentów Grafiki WIT jak i cała okolica Galerii WIT zyskają nowy mural.
WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów
20/08/2019

WIT na Warszawskim Salonie Maturzystów

Warszawski Salon Maturzystów odwiedzają tłumy młodzieży. W tym roku po raz czternasty spotkamy się z maturzystami w pięknej auli Politechniki Warszawskiej.
Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy
19/08/2019

Absolwenci WIT doskonale radzą sobie na rynku pracy

Najnowsze dane o sytuacji absolwentów na rynku pracy jasno dowodzą, że warto studiować Zarządzanie w WIT, a tak się świetnie składa, że prowadzimy jeszcze rekrutację na ten kierunek studiów.
Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT
09/08/2019

Złoty Medal dla studenta Grafiki WIT

Miło nam poinformować że Ryszard Pęza - student Grafiki WIT otrzymał Złoty Medal na Międzynarodowym Konkursie Ilustratorskim SIGNÚ 2019.