Dołącz do grona projektantów Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania kierunków grafika i informatyka do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni?

Ponieważ z bazy tej mogą korzystać przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Profil w bazie mogą założyć zarówno studenci i absolwenci kierunku „grafika”, jak i „informatyka” (o ile zajmują się tworzeniem stron www, gier lub aplikacji). Założenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami - komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Jak założyć wizytówkę?

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

W procesie rejestracji prosimy o zaznaczenie Facebook’a jako źródła pozyskania informacji o Wizytowniku.

Wśród osób, które do końca października założą swój profil zaznaczając FB jako źródło informacji rozlosujemy 5 zestawów pendrive 16GB i torba ekologiczna sygnowana znakiem IWP. Dodatkowo osoby te będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym na uczelni. Temat szkolenia zostanie ustalony po zakończeniu procesu rejestracji i konsultacji z osobami, które założyły profile.

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019
26/06/2019

Dzień otwarty w WIT – 6 LIPCA 2019

W sobotę 6 lipca w WIT odbył się Dzień Otwarty! Po raz kolejny współpracowaliśmy z Polską Grafiką Cyfrową.
Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie
18/06/2019

Post Ecuador Poster Bienal w Warszawie

Międzynarodowa wystawa pokonkursowa plakatu – Post Ecuador Poster Bienal odbyła się 25 i 26 czerwca w Warszawie
Wystawa „Władca mgieł”

Wystawa „Władca mgieł”

Zapraszamy serdecznie na wystawę wykładowców WIT Joanny Krzysztoń i Grzegorza Rogali pt. „Władca mgieł”.
Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Wystawa rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT

Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz Galeria Korekta na wystawę rysunku i malarstwa studentów Grafiki WIT, która odbędzie się już 14 czerwca, w piątek o godzinie 18.00
Wrona w serwerowni WIT

Wrona w serwerowni WIT

Czerwiec to na naszej Uczelni gorący czas, dosłownie i w przenośni. Rodzą się nowe specjalności, pomysły na atrakcje podczas Dnia otwartego w WIT, ale od kilku dni radujemy się też z narodzin tych maluchów :) Natura jest niesamowita!
Warsztaty sitodruku na WIT
07/06/2019

Warsztaty sitodruku na WIT

Zachęcamy Was do zapisu na warsztaty sitodruku, które odbędą się na WIT w dniach 29-30 czerwca.