Dołącz do grona projektantów Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania kierunków grafika i informatyka do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni?

Ponieważ z bazy tej mogą korzystać przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Profil w bazie mogą założyć zarówno studenci i absolwenci kierunku „grafika”, jak i „informatyka” (o ile zajmują się tworzeniem stron www, gier lub aplikacji). Założenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami - komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Jak założyć wizytówkę?

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

W procesie rejestracji prosimy o zaznaczenie Facebook’a jako źródła pozyskania informacji o Wizytowniku.

Wśród osób, które do końca października założą swój profil zaznaczając FB jako źródło informacji rozlosujemy 5 zestawów pendrive 16GB i torba ekologiczna sygnowana znakiem IWP. Dodatkowo osoby te będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym na uczelni. Temat szkolenia zostanie ustalony po zakończeniu procesu rejestracji i konsultacji z osobami, które założyły profile.

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce
24/05/2019

Galeria WIT – otwarcie nowej galerii sztuki już wkrótce

4 czerwca o godzinie 17.00 odbędzie się wernisaż pierwszej wystawy w Galerii WIT.
Wykład „Plakaty urugwajskie”
23/05/2019

Wykład „Plakaty urugwajskie”

Zapraszamy na wykład pt. Plakaty urugwajskie, który poprowadzi Gabriel Benderski, artysta grafik z Urugwaju.
Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na autorską wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.