Dołącz do grona projektantów Wizytownika Instytutu Wzornictwa Przemysłowego

Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania kierunków grafika i informatyka do założenia swojego profilu w Wizytowniku – bazie projektantów i przedsiębiorców z dziedziny wzornictwa przemysłowego.

Dlaczego warto by w bazie znaleźli się studenci i absolwenci uczelni?

Ponieważ z bazy tej mogą korzystać przedsiębiorcy poszukujący projektantów do pracy, warto też zacząć budować swój profesjonalny wizerunek na rynku już teraz. Baza powstała w ramach projektu „Wzornictwo-Biznes-Zysk” (współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej). Profil w bazie mogą założyć zarówno studenci i absolwenci kierunku „grafika”, jak i „informatyka” (o ile zajmują się tworzeniem stron www, gier lub aplikacji). Założenie własnej wizytówki jest całkowicie bezpłatne i trwa tylko kilka minut. W wizytówce można pochwalić się swoimi dotychczasowymi projektami - komercyjnymi wdrożeniami jak i np. pracami zaliczeniowymi na uczelni.

Jak założyć wizytówkę?

Wizytówkę można założyć klikając w poniższy link:

W procesie rejestracji prosimy o zaznaczenie Facebook’a jako źródła pozyskania informacji o Wizytowniku.

Wśród osób, które do końca października założą swój profil zaznaczając FB jako źródło informacji rozlosujemy 5 zestawów pendrive 16GB i torba ekologiczna sygnowana znakiem IWP. Dodatkowo osoby te będą mogły wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu organizowanym na uczelni. Temat szkolenia zostanie ustalony po zakończeniu procesu rejestracji i konsultacji z osobami, które założyły profile.

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA
09/07/2020

Nasz wykładowca został Honorowym członkiem CEIDA

Wykładowca na kierunku Grafika WIT - dr Piotr Krochmalski, został Honorowym członkiem CEIDA. Serdecznie gratulujemy!
Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.