Dotacje na innowacje "Program Ventures"

Ventures to program Fundacji na rzecz Nauki Polskiej finansujący badania młodych naukowców, których wyniki będą mogły znaleźć zastosowanie w innowacyjnej gospodarce. Projekty w programie Ventures mogą być składane przez badaczy reprezentujących wszystkie dziedziny nauki.
Finansowanie w programie Ventures:

Imienne stypendium naukowe laureata w wysokości

• 1 500 zł miesięcznie dla studenta lub absolwenta
  • 3 000 zł miesięcznie dla doktoranta
  • grant badawczy w wysokości do 35 000 zł rocznie

W ramach grantu pokrywane są między innymi koszty materiałów do badań laboratoryjnych, zakupu sprzętu, oprogramowania, publikacja Open Access, koszty promocji i koszty ogólne.

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 roku do 3 lat. Termin składania wniosków: do 15 kwietnia oraz do 31 października 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.fnp.org.pl - Program Ventures

Academic League of Games w konkursie Projuvenes
20/11/2018

Academic League of Games w konkursie Projuvenes "Studencka Innowacja"

Academic League of Games (ALOG) – projekt Samorządu Studentów WIT dostał nominację w kategorii "Studencka Innowacja" w konkursie Projuvenes - inicjatywie stworzonej przez Parlament Studencki RP. Aby wygrać potrzebują Waszego wsparcia
WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”
16/11/2018

WIT Partnerem Technologicznym filmu „Wieczny ogień”

„Wieczny ogień” w reżyserii Piotra Janowczyka to krótkometrażowa artystyczna animacja według Ramayany na podstawie malowideł Stefana Norblina zdobiących pałac maharadży w Jodhpurze w Indiach.
Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa
13/11/2018

Jerzy Grabowski „Tajemnicza liczba 9” – Wystawa

Zapraszamy na wystawę, której kuratorami są wykładowcy kierunku Grafika WIT - Anna Kłos oraz Dariusz Mlącki.
Erasmus+ w WIT
09/11/2018

Erasmus+ w WIT

Skorzystajcie z możliwości, jakie daje Wam fundusz stypendialny programu Unii Europejskiej. O stypendium Erasmus+ na studia w semestrze letnim można jeszcze się ubiegać do końca listopada!
WIT dla szkół -  Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka
07/11/2018

WIT dla szkół - Kurs programowania w C++ dla uczniów Zespołu Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka

W ramach współpracy Uczelni z Zespołem Szkół Nr 36 im. M. Kasprzaka 5 listopada rozpoczęła się kolejna edycja kursu programowania w C++ dla uczniów.
„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium
07/11/2018

„Optymalizacja w zastosowaniach praktycznych” – Seminarium

W dniu 14 listopada o godzinie 10:00, w sali 200, w ramach Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT i IBS PAN, dr Wit Jakuczun (WLOG Solutions) przedstawi referat „Optymalizacja w Zastosowaniach Praktycznych”.