Dotacje na innowacje "Program Ventures"

Ventures to program Fundacji na rzecz Nauki Polskiej finansujący badania młodych naukowców, których wyniki będą mogły znaleźć zastosowanie w innowacyjnej gospodarce. Projekty w programie Ventures mogą być składane przez badaczy reprezentujących wszystkie dziedziny nauki.
Finansowanie w programie Ventures:

Imienne stypendium naukowe laureata w wysokości

• 1 500 zł miesięcznie dla studenta lub absolwenta
  • 3 000 zł miesięcznie dla doktoranta
  • grant badawczy w wysokości do 35 000 zł rocznie

W ramach grantu pokrywane są między innymi koszty materiałów do badań laboratoryjnych, zakupu sprzętu, oprogramowania, publikacja Open Access, koszty promocji i koszty ogólne.

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 roku do 3 lat. Termin składania wniosków: do 15 kwietnia oraz do 31 października 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.fnp.org.pl - Program Ventures

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski
08/07/2020

Zmarł dr. hab. inż. Wiesław Krajewski

Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci dr. hab. inż. Wiesława Krajewskiego – pracownika Wydziału Informatyki, specjalisty z dziedzinie automatyki i robotyki, eksperta w zakresie systemów komputerowych, Wspaniałego Człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP
02/07/2020

Prelegent Dnia Otwartego – Paweł Pławiak z wyróżnieniem MVP

To już 12-raz kiedy Microsoft uznał, że warto przyznać tę nagrodę naszemu wykładowcy na kierunku Informatyka. Paweł Pławiak od lipca 2009 roku jest regularnie nagradzany przez Microsoft tytułem Most Valuable Professional (MVP), aktualnie w kategorii Enterprise Mobility.
WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”
02/07/2020

WIT z certyfikatem „UCZELNIA LIDERÓW 2020”

Nasza Uczelnia po raz kolejny otrzymała certyfikat „Uczelnia Liderów” wraz z nagrodami specjalnymi.