Dotacje na innowacje "Program Ventures"

Ventures to program Fundacji na rzecz Nauki Polskiej finansujący badania młodych naukowców, których wyniki będą mogły znaleźć zastosowanie w innowacyjnej gospodarce. Projekty w programie Ventures mogą być składane przez badaczy reprezentujących wszystkie dziedziny nauki.
Finansowanie w programie Ventures:

Imienne stypendium naukowe laureata w wysokości

• 1 500 zł miesięcznie dla studenta lub absolwenta
  • 3 000 zł miesięcznie dla doktoranta
  • grant badawczy w wysokości do 35 000 zł rocznie

W ramach grantu pokrywane są między innymi koszty materiałów do badań laboratoryjnych, zakupu sprzętu, oprogramowania, publikacja Open Access, koszty promocji i koszty ogólne.

Projekty mogą być realizowane w okresie od 1 roku do 3 lat. Termin składania wniosków: do 15 kwietnia oraz do 31 października 2011 r.

Więcej informacji na stronie: www.fnp.org.pl - Program Ventures

Metrem do WIT
04/04/2020

Metrem do WIT

Metro pojechało dzisiaj (4 kwietnia) na Wolę. Do naszej Uczelni jest jeszcze bliżej!
Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019
01/04/2020

Studentka WIT w finale Idea Design Award 2019

Aż 6 plakatów Magdaleny Kosewskiej, studentki Grafiki WIT, zostało zakwalifikowanych przez jury do finału międzynarodowego konkursu Idea Design Award 2019.
Komunikat Rektora w sprawie zapomóg
30/03/2020

Komunikat Rektora w sprawie zapomóg

Utrata źródła dochodów \ trudna sytuacja życiowa w związku z wprowadzeniem w kraju stanu epidemii.