Dowiedz się – i niech się inni dowiedzą – jaka jest twoja prawdziwa wartość (XII edycja)

Zapraszamy do udziału w kolejnej XII EDYCJI szkoleń na temat technik i umiejętności niezbędnych przy zdobywaniu pracy. Szkolenia organizowane są w ramach projektu „WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) – Z nami ułożysz swoją przyszłość” dotyczącą umiejętności potrzebnych do znalezienia dobrej pracy.

DOWIEDZ SIĘ – I NIECH SIĘ INNI DOWIEDZĄ – JAKA JEST TWOJA PRAWDZIWA WARTOŚĆ!
ZACHOWANIE NA RYNKU PRACY: NIE STRAĆ SZANSY I ZYSKAJ NOWĄ!
( XII EDYCJA )

Terminy szkolenia:

• część I - 18 listopada 2013 r. (poniedziałek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)
  • część II - 21 listopada 2013 r. (czwartek), 17:30, sala N2, (ul. Newelska 6)

Podczas dwuczęściowego szkolenia, zakończonego otrzymaniem odpowiedniego świadectwa, a prowadzonego z aktywnym udziałem grupy:

• przetrenujesz indywidualnie i w ramach grupy zasadnicze elementy aktywnego szukania pracy (szukanie, CV, list motywacyjny, rozmowa kwalifikacyjna)
  • poznasz zasady autoprezentacji (prezentacji samego siebie, a także swoich wyników)
  • sprawdzisz, czy naprawdę wiesz wystarczająco dużo o rynku pracy i jego mechanizmach
  • dowiesz się, jak można działać na rynku pracy, poszukując dobrego zajęcia

Pamiętaj: zatrudnienie znajdują ludzie kompetentni, ale i umiejący przekonywująco zaprezentować swoje kompetencje. Zaś zwalniane z pracy są osoby mniej kompetentne i mniej wydajne, ale najczęściej te o słabszych umiejętnościach społecznych.

Szkolenie jest bezpłatne, prowadzą je doświadczeni trenerzy z renomowanego ośrodka.

Zapraszamy do zapisów za pośrednictwem Biura Karier: kariera@wit.edu.pl (limit 25 osób)

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka
22/05/2019

Wszystkożercy – wystawa Krzysztofa Franaszka

Serdecznie zapraszamy na wystawę Krzysztofa Franaszka – wykładowcy na kierunku Grafika WIT.
Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT
17/05/2019

Seminarium Centrum Technik Informatycznych WIT

22 maja mgr Łukasz Świerczewski przedstawi referat pt. „Akceleracja obliczeń w ramach ośrodków superkomputerowych”
Jazz Art Fashion Festival 2019
17/05/2019

Jazz Art Fashion Festival 2019

11-12 maja odbyła się V edycji Jazz Art Fashion Festival w warszawskim Koneserze, w wydarzeniu uczestniczyli również reprezentanci Grafiki WIT.
Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna
16/05/2019

Oracle Cloud Day 2019 – Przyszłość jest Autonomiczna

Zapraszamy do udziału w konferencji Oracle Cloud Day 2019, która odbędzie się 21 maja 2019 roku, w warszawskim hotelu Hilton.
Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina
14/05/2019

Wykład profesora Marcosa Garcia-Erguina

Wykład odbędzie się o godzinie 12:00 w czwartek - 30 maja br.  w sali N14 przy ul. Newelskiej 6.
Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”
26/04/2019

Wystawa Dominiki Korzeniowskiej „Kolory”

Zapraszamy na wystawę Dominiki Korzeniowskiej – wykładowcy Projektowania Graficznego na kierunku Grafika WIT.